Google udostępnia szóstą aktualizację recenzji produktów dla wielu języków, w tym polskiego!

Google udostępnia szóstą aktualizację recenzji produktów dla wielu języków, w tym polskiego!

Firma Google rozpoczęła wdrażanie szóstej aktualizacji recenzji produktów od 21 lutego 2023 roku. Nowa aktualizacja jest dostępna w wielu językach, w tym w języku polskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim, wietnamskim, indonezyjskim, rosyjskim, holenderskim, portugalskim i oczywiście angielskim. Według zapewnień Google, proces wdrożenia powinien zająć około dwóch tygodni czyli jak zwykle.

Głównym celem aktualizacji jest ulepszanie sposobu, w jaki Google prezentuje recenzje produktów w wynikach wyszukiwania. Nowa aktualizacja wprowadza kilka zmian, które mają na celu zwiększenie jakości i wiarygodności recenzji produktów w wynikach wyszukiwania.

Wprowadzenie szóstej aktualizacji recenzji produktów to kolejny krok Google w kierunku poprawy jakości wyników wyszukiwania dla użytkowników. Dzięki nowym zmianom Google zapewnia, że użytkownicy będą mieli łatwiejszy dostęp do najbardziej wartościowych i wiarygodnych recenzji produktów, co powinno pomóc im w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Czy tak będzie to zapewne niebawem sami się przekonamy.

Dodaj komentarz

jeden × 3 =