Własny Avatar AI

Własny Avatar AI – jak stworzyć go samodzielnie w kilku krokach

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak stworzyć własnego animowanego avatara AI? Dzięki sztucznej inteligencji i kilku prostym krokom możesz to zrobić w mgnieniu oka!

Krok 1: Zacznij od utworzenia obrazu swojego awatara za pomocą dowolnego kreatora zdjęć za pomocą opisu. W tym celu możesz wypróbować różne narzędzia, takie jak Stable Diffusion, aby uzyskać interesujący efekt. Ja właśnie użyłem Stable Diffusion do stworzenia zdjęcia mojego Avatara.

Mój przyszły Avatar wykreowany przy pomocy Stable Diffusion

Krok 2: Teraz czas na napisanie tekstu dla Twojego avatara lub skorzystanie z generatora tekstu, takiego jak ChatGTP, aby wygenerować tekst automatycznie. Możesz napisać cokolwiek, co chcesz, aby Twój avatar powiedział.

Krok 3: Jeśli masz możliwość nagrania głosowego stworzonego tekstu lub użycia generatora syntezy mowy AI w języku polskim, nagraj ten tekst. Jeżeli nie masz takiej możliwości pomiń ten punkt.

Krok 4: Zarejestruj się bezpłatnie na stronie studio.d-id.com i kliknij „utwórz wideo”. Zobaczysz różne Avatary, które możesz użyć, ale my zdecydowaliśmy się na swojego własnego prezentera z obrazu wygenerowanego w Kroku 1.

Następnie przejdź do prawego panelu i kliknij „Prześlij dźwięk głosowy”, albo użyj dostępnego syntezatora dźwięku również w języku polskim. Następnie kliknij „Generuj wideo” w prawym górnym rogu. D-ID daje 20 darmowych kredytów, więc możesz przetestować kilka różnych wariantów swojego Avatara.

Po odczekaniu kilku sekund video będzie gotowe. Teraz możesz podzielić się swoim awatarem AI z innymi lub użyć go do konkretnego celu. To łatwe i przyjemne – spróbuj już dziś bo to świetna zabawa! Poniżej link do video z moim awatarem AI.

https://studio.d-id.com/share?id=bf098142a9d6e2230ec08a0f6c598ae6&utm_source=copy

1 komentarz do “Własny Avatar AI”

  1. yoᥙ’re in point of fact a good webmaster. Тhe web site loading velocity is amazing.
    It sort of feels that you’re doing any uniԛue trick.
    Aⅼso, The contents are masterpiece. you have done a еxcellent
    task on this topic!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

1 + 13 =