KRUX BOT RGB KRX0115 – test

KRUX BOT RGB KRX0115 – test taniej myszki dla graczy

Myszki gamingowe to jeden z kluczowych elementów, jeśli chodzi o wygodne i efektywne granie na komputerze. Często poszukujemy myszek, które pozwalają na lepszą precyzję i szybkość reakcji w trakcie rozgrywek. Jednakże, takie myszki są często kosztowne, co może być problematyczne dla niektórych graczy. W tym kontekście, KRUX BOT RGB KRX0115 to interesująca propozycja dla osób, które szukają taniej myszki gamingowej bez rezygnacji z niezbędnej funkcjonalności.

Przez okres 14 dni testowałem myszkę KRUX BOT RGB KRX0115, używając jej w wielu popularnych grach, takich jak CS:GO, Minecraft, czy League of Legends. Z uwagi na jej niską cenę, nie spodziewałem się zbyt wiele, ale byłem zaskoczony pozytywnie.

Design i budowa

KRUX BOT RGB KRX0115 to myszka o ergonomicznym kształcie, która dobrze leży w dłoni. Wykonana jest z solidnych materiałów, co gwarantuje jej wytrzymałość. Na myszce nie widać niepracowań, co świadczy o dbałości o szczegóły w produkcji. Dodatkową zaletą myszki KRUX BOT RGB KRX0115 jest możliwość wymiany dolnego korpusu, co pozwala na dostosowanie myszki do preferencji użytkownika. Myszka jest lekka, waży jedynie 99g. Dzięki temu nie męczy dłoni nawet po długiej grze. Trzystrefowe podświetlenie RGB dodaje jej estetyki, a niespotykany wręcz kosmiczny design wyróżnia ją spośród innych myszek gamingowych.

Parametry techniczne

Myszka KRUX BOT RGB KRX0115 oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością zadowolą wymagających graczy. Sensor optyczny A825F zapewnia precyzyjne i szybkie reakcje w grach, co jest szczególnie istotne w dynamicznych produkcjach. Warto podkreślić, że zakres DPI w tej myszce jest bardzo szeroki i wynosi od 200 do 12800, co pozwala na precyzyjne dostosowanie czułości do indywidualnych preferencji użytkownika. Dodatkowo, możliwość programowania własnych makr oraz sterowanie podświetleniem RGB za pomocą dedykowanego oprogramowania to cechy, które z pewnością przypadną do gustu graczy.

Zaletą myszki KRUX BOT RGB KRX0115 jest możliwość wymiany dolnego korpusu, co pozwala na dostosowanie myszki do preferencji użytkownika

Wymiary myszki to 121x67x40 mm, co pozwala na wygodne trzymanie jej w dłoni. Dodatkowo, myszka waży jedynie 99 g, co sprawia, że jest bardzo lekka i poręczna. Trzystrefowe RGB podświetlenie oraz estetyczny design sprawiają, że myszka prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Warto zwrócić uwagę także na odświeżanie, które wynosi maksymalnie 1000 Hz, co pozwala na szybkie i płynne działanie myszki.

Myszka KRUX BOT RGB KRX0115 jest kompatybilna z wieloma systemami. Można ją bez problemu podłączyć do komputera z systemem Windows, Mac czy Linux, a także do konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X. Jest to z pewnością duży atut dla osób, które korzystają z różnych urządzeń i chcą mieć jedną myszkę do wszystkiego. Jedynym mankamentem KRUX BOT RGB KRX0115 jest brak informacji na temat żywotności przycisków. Dla wielu użytkowników jest to bardzo ważny czynnik, który wpływa na decyzję zakupową. Niestety, producent nie podaje konkretnych danych na ten temat, co może stanowić pewien minus.

Podsumowanie

KRUX BOT RGB KRX0115 to bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących niedrogiej myszki dla graczy /49,99 zł/. Oferuje ona solidną budowę, wygodny i lekki design, wiele zaawansowanych funkcji oraz szeroki zakres kompatybilności. Jedynym mankamentem jest brak informacji na temat żywotności przycisków. Warto jednak podkreślić, że myszka KRUX BOT RGB KRX0115 oferuje wiele zalet w stosunku do swojej ceny i z pewnością zadowoli wielu użytkowników.

Parametry techniczne KRUX BOT RGB:

Sensor: A825F (Optyczny)
Zakres DPI: od 200 do 12800
Wymiary myszki [mm]: 121×67×40
Liczba przycisków: 7
Długość kabla: 1.8M w oplocie typu „Paracord”
Odświeżanie [Hz]: 125/250/500/1000
Waga: 99g (+ waga wybranego korpusu myszki [1/3g])
Rodzaj podświetlenia: Trzystrefowe RGB
Żywotność Przycisków: Brak Danych
Kompatybilny z systemami: Win/Mac/Linux/PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X

Dodaj komentarz

5 × 5 =