Nowe tuby Godox Pixel Tube TP2R/TP4R/TP8R

Nowe tuby Godox Pixel Tube TP2R/TP4R/TP8R

Zmiana nudnych wnętrz w efektowne sceny nigdy nie była prostsza. Dzięki nowym tubom świetlnym Godox TP2R/TL4R/TP8R Pixel RGB plany filmowe i zdjęciowe nabiorą kolorytu. Tuby zapewniają dostęp do milionów kolorów i wariantów światła, aby dopasować się do nastroju danego filmu lub sesji zdjęciowej. Zaawansowana kontrola nad barwami jest możliwa dzięki wielu opcjom sterowania bezprzewodowego. Dostęp do jeszcze ciekawszych efektów scenicznych zapewnia łączenie tub, które razem mogą tworzyć pikselową matrycę świetlną. Wbudowany akumulator wystarcza na dwie godziny pracy z pełną mocą. Dzięki zasilaczowi z zestawu tuby mogą pracować stale pod prądem nawet podczas długich sesji.

Wysoka gęstość pikseli

Gęstość pikseli i możliwość ich precyzyjnego kontrolowania  zapewnia płynny ruch, co symuluje rzeczywiste światło poruszające się na żywo. Dodatkowo, parametry pikseli są programowalne w trzech wbudowanych efektach: pościgu, przepływu i zaniku.

Różne długości

 Tuby występują w trzech różnych długościach: 60 cm, 120 cm i 240 cm. TP2R (60 cm) pozwala łatwo ukryć i dopasować oświetlenie także w mniejszych scenach. TP4R (120 cm) to uniwersalna długość, która daje dostęp do tworzenia przeróżnych konstrukcji. Najdłuższy model TP8R (240 cm) pozwala na kreowanie imponujących przestrzeni i kosmicznych scenografii. Pracując z trzema rozmiarami świateł, można tworzyć różne wzory i być niezależnym w budowaniu planów i struktur.

 

Wiele opcji sterowania

Oprócz sterowania za pomocą przycisków i panelu na urządzeniu, dostępny jest bezprzewodowy CRMX, przewodowy DMX oraz zaktualizowana aplikacja Godox Light 3.0. Wbudowany moduł bezprzewodowego DMX firmy LumenRadio sprawia, że sterowanie światłem jest wygodniejsze i umożliwia współpracę z innymi profesjonalnymi światłami w tym samym systemie sterowania.

Godox Pixel Tube — najważniejsze cechy:

  • wyjątkowa gęstość pikseli,
  • 3 długości do wyboru (60, 120 i 240 cm),
  • 5 trybów pracy: CCT, HSI, RGB, GEL i FX,
  • zakres temperatur barwowych 2000-10,000 K,
  • wiele opcji sterowania (na panelu, DMX, CRMX, Bluetooth),
  • 17 wbudowanych efektów specjalnych,
  • 3 opcje zasilania (z sieci, wbudowany akumulator lub V-mount),
  • CRI 96 | TLCI 96.

Cena i dostępność

Ceny i dostępność tub Godox Pixel Tube TP2R/TP4R/TP8R zostaną ogłoszone wkrótce. Wiadomo, że w oficjalnym sklepie Godox możliwy będzie zakup pojedynczych jednostek lub całych zestawów, w których znajdziemy także akcesoria i walizki transportowe.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

5 × jeden =