ChatGPT z wtyczkami

ChatGPT z wtyczkami: Rewolucja w interakcjach z AI

Ogromna aktualizacja ChatGPT wprowadza dostęp do Internetu, obsługę wtyczek i znacznie więcej!

OpenAI niedawno ogłosiło rewolucyjną aktualizację swojego ChatGPT, która ma zasadniczo odmienić sposób, w jaki interaktywnie korzystamy z AI. Wprowadzenie znaczących innowacji, takich jak dostęp do Internetu, obsługa wtyczek i integracja z różnorodnymi usługami, otwiera przed użytkownikami nową erę niesamowitych możliwości. Już dziś osoby zainteresowane mają możliwość zgłaszania swojego uczestnictwa, aby uzyskać przedpremierowy dostęp do tego zaawansowanego rozwiązania na platformie OpenAI

Ogromna aktualizacja ChatGPT

OpenAI planuje wprowadzić imponującą aktualizację ChatGPT, która ma wzbogacić jego funkcjonalność o obsługę wtyczek. Dzięki temu użytkownicy będą mieli możliwość podłączania dodatkowych narzędzi, co znacząco rozszerzy perspektywy interakcji z AI. Dostępne wtyczki, takie jak Expedia, FiscalNote, Instacart, Kayak, Klarna Shopping, Milo Family AI, OpenTable, Shop Speak, Wolfram i Zapier, sprawią, że potencjał ChatGPT stanie się praktycznie nieograniczony i dostosowany do różnorodnych potrzeb użytkowników.

Ze strony OpenAI

Demo wtyczek – ChatGPT z wtyczkami jeszcze mocniej zmieni zasady gry

Niektóre z wtyczek, które OpenAI zademonstrowało, obejmują:

Wtyczka do przeglądania: ChatGPT może teraz przeglądać Internet, by dostarczać aktualne informacje w czasie rzeczywistym.

Wtyczki OpenTable, Wolfram i Instacart: ChatGPT może teraz znaleźć restaurację, obliczyć kalorie posiłku i nawet zamówić składniki.

Wtyczka interpretera kodu: Dla entuzjastów programowania, ChatGPT może teraz bez wysiłku obsługiwać zaawansowane zadania związane z analizą kodu.

Obsługa plików CSV i analiza danych: Użytkownicy mogą przesyłać pliki CSV do ChatGPT, aby przeprowadzać analizę danych i tworzyć wykresy.

Manipulacja obrazem: ChatGPT może teraz analizować, opisywać i edytować obrazy, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji edycji grafiki.

Wpływ na krajobraz sztucznej inteligencji

ChatGPT z wtyczkami może wpłynąć na wiele branż i zastąpić istniejące rozwiązania. Mniejsze firmy, które próbują wprowadzać innowacje w tej przestrzeni, będą bezpośrednio konkurować z OpenAI i jego ciągle rozwijającymi się możliwościami.

Reakcja na te aktualizacje to mieszanka podekscytowania, sceptycyzmu i oczekiwania, ponieważ użytkownicy i programiści z niecierpliwością czekają na potencjalny wpływ wtyczek ChatGPT na różne dziedziny.

Przyszłość chatbotów i asystentów opartych na AI

Dzięki tym przełomowym ulepszeniom, przyszłość chatbotów i osobistych asystentów opartych na sztucznej inteligencji wydaje się jaśniejsza niż kiedykolwiek. Wykorzystując nieograniczony potencjał ChatGPT, zmienia się paradygmat w świecie sztucznej inteligencji, który wpłynie na sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i wchodzimy w interakcje z technologią.

Nowe wtyczki ChatGPT – „oczy i uszy” dla modeli językowych

Nowe wtyczki ChatGPT będą opierać się na obecnych możliwościach chatbota, nazywanych „oczami i uszami” dla modeli językowych. Wtyczki te będą zasilać bota, dając mu dostęp do szerokiego zakresu wiedzy i informacji od partnerów zewnętrznych oraz, co ekscytujące, z sieci.

Współpraca z programistami i dostępność

Aby stworzyć te nowe funkcje, OpenAI zaprosiło programistów z listy oczekujących do tworzenia dedykowanych wtyczek dla ChatGPT. Pierwszy zestaw wtyczek został już wydany, w tym Expedia, Klarna, Slack, Wolfram, OpenTable, Shopify i inne. OpenAI będzie również hostować dwie własne wtyczki – przeglądarkę internetową i interpreter kodu.

W tej chwili, aby uzyskać dostęp alfa do wtyczek, OpenAI otworzyło listę oczekujących. Będą jednak traktować priorytetowo tylko programistów i użytkowników ChatGPT Plus, zanim udostępnią go szerszej publiczności.

ChatGPT z dostępem do Internetu

Dzięki aktualizacji wtyczki OpenAI, ChatGPT ma teraz własną wtyczkę do przeglądania stron internetowych. Wcześniej chatbot AI miał wiedzę tylko o wydarzeniach do września 2021 r. Jednak dzięki tej nowej aktualizacji ChatGPT może teraz uzyskiwać dostęp do informacji z sieci za pomocą interfejsu API Bing.

Wprowadzenie tych wspaniałych ulepszeń do ChatGPT otwiera nowy rozdział w ewolucji sztucznej inteligencji. Z niecierpliwością czekamy na dalsze innowacje i możliwości, które przyniosą te wtyczki, zarówno dla programistów, jak i dla użytkowników końcowych.

Dodaj komentarz

szesnaście − 3 =