LAMAX HighComfort ANC i LAMAX Heroes General1

LAMAX HighComfort ANC i LAMAX Heroes General1 

– najlepszy wybór w pracy, domu czy drodze

Marka LAMAX przedstawia swoje najlepsze słuchawki na rynku: tegoroczne bestsellery LAMAX High Comfort ANC oraz innowacyjne LAMAX Heroes General1 stworzone z myślą o gamingu.

LAMAX HighComfort ANC to najpopularniejsze słuchawki marki wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów oraz technologię aptX HD zapewniającą wysoką jakość dźwięku. Wystarczy założyć na siebie ich dopasowaną do głowy konstrukcję z wyjątkowo wygodnymi wkładkami dousznymi, aby odłączyć się od świata zewnętrznego i mieć absolutny spokój w pracy, domu lub w czasie odpoczynku. Z kolei nowoczesne słuchawki gamingowe LAMAX Heroes General 1 przenoszą wrażenia podczas gry na kolejny poziom. To wszystko dzięki ich ergonomicznemu kształtowi, która zapewnia najwyższy komfort podczas realizacji nawet najdłuższych questów.

Słuchawki LAMAX za sprawą nowoczesnych technologii dźwiękowych, w tym ANC – technologii redukcji niepożądanych dźwięków tła – pozwalają doświadczyć wyjątkowej jakości dźwiękiem. Niezależnie czy grasz w ulubione gry komputerowe, czy spieszysz się do pracy w porannym tłumie, słuchawki dostarczą niezapomniane przeżycia audio i pozwolą zanurzyć się w świecie ulubionej muzyki, e-booków czy podcastów. Co więcej ich eleganckie tytanowe wykończenie i klasyczne kolory zadowolą nawet najbardziej wymagających estetów i okażą się uniwersalne w każdej okazji – zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i wyjazdów wakacyjnych.

LAMAX HighComfort ANC

Podbij wirtualne światy w najlepiej dopasowanych słuchawkach

Z nowoczesnymi słuchawkami gamingowymi LAMAX Heroes General1 wrażenia podczas grania w ulubioną grę przejdą na zupełnie nowy poziom. Za sprawą technologii LAMAX Beat Bass umożliwiają doświadczenie niesamowitej eksplozji dźwięków w trakcie rozgrywki, a czułe 53-milimetrowe przetworniki pozwalają usłyszeć nawet najmniejsze szmery, gdy ktoś się skrada lub szepcze.

Mikrofon z redukcją szumów skutecznie eliminuje niepotrzebny hałas w tle, a technologia ANC usuwa szumy otoczenia, co pozwala być wyraźnie słyszalnym dla współgraczy. Ergonomiczny kształt, przyjemna wyściółka oraz nauszniki z pianki z pamięcią kształtu ucha zapewnią najwyższy komfort podczas realizacji wielogodzinnych questów. Dzięki szerokiej kompatybilności można używać słuchawek z każdym urządzeniem, które jest w domu: klasycznym PC, PlayStation, MacBookiem czy smartfonem.

LAMAX Heroes General1

Redukcją szumów na najwyższym poziomie

LAMAX HighComfort ANC perfekcyjnie radzi sobie z redukcją szumów. Nieważne czy jesteś w pracy, w domu, czy spacerujesz zatłoczoną ulicą – wystarczy włączyć tę funkcję za pomocą specjalnego przycisku i cieszyć się ulubioną muzyką lub podcastem. Wbudowana hybrydowa technologia słuchawek, która stale bada ruch w otoczeniu za pomocą przeciwnych fal dźwiękowych i 2 mikrofonów, usuwa zewnętrzne szumy w czasie rzeczywistym.

Dzięki kodekowi aptX HD słuchawki HighComfort ANC przenoszą ulubione kompozycje muzyczne na jeszcze wyższy level, dostarczając jeszcze więcej szczegółów z każdego utworu. Co więcej, pozwalają one cieszyć się najlepszymi przebojami na jednym ładowaniu przez aż 50 godzin z wyłączonym ANC lub 25 godzin, gdy funkcja jest włączoną. Wyjątkowy design słuchawek o tytanowym kolorze zachwyci od pierwszego wejrzenia, a przy dotknięciu zachwycają jakością wykonania.

O marce LAMAX

Właścicielem brandu LAMAX  jest firma elem6. Od 2012 roku to jedyny dystrybutor kamer sportowych na rynek wschodnioeuropejski. Obecnie zarządza szerokim portfolio marek własnych i licencji dystrybucyjnych. Jest obecna w większości krajów Europy Wschodniej i Bałkanów, posiada także własną spółkę zależną w Niemczech z zasięgiem w Europie Zachodniej i poza jej granicami. Firma specjalizuje się w elektronice użytkowej i produktach lifestylowych. Jest właścicielem takich marek jak LAMAX, TrueLife, Lauben oraz TrueCam.

 

Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz

trzy × jeden =