AOOSTAR GOD57

AOOSTAR GOD57: Mini-PC w Stylu Cyberpunk

AOOSTAR, znany producent sprzętu komputerowego, rozszerzył swoją ofertę o kolejny innowacyjny produkt – mini-PC o nazwie GOD57. Ten nowy model, zainspirowany estetyką cyberpunkowego science fiction, jest już dostępny na rynku, przynosząc ze sobą nowe możliwości dla entuzjastów technologii.

Design i Oświetlenie RGB

GOD57 wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale również unikalnym designem. AOOSTAR postawił na konfigurowalne elementy oświetlenia RGB, które dodają urządzeniu nowoczesnego charakteru, a jednocześnie mogą być wyłączone, gdy użytkownik tego potrzebuje.

Wersje i Specyfikacje

Model ten dostępny jest w dwóch kolorach: klasycznej czerni oraz eleganckiej bieli. Oferuje także dwie konfiguracje pamięci:

  1. 16 GB RAM i 512 GB pamięci masowej
  2. 32 GB RAM i 1 TB pamięci masowej

Wszystkie wersje są wyposażone w procesor AMD Ryzen 7 5700U z serii Lucienne-U, który wykorzystuje proces 7 nm i integruje osiem rdzeni procesora Zen 2 oraz kartę graficzną Radeon RX Vega 8 iGPU.

Wydajność i Cena

Chociaż GOD57 nie dorównuje swoim starszym braciom, takim jak AOOSTAR Pro 7 pod względem wydajności CPU i GPU, to jednak oferuje doskonałą równowagę między ceną a wydajnością. Cena startowa wynosi 299 USD, natomiast model z 32 GB pamięci RAM i 1 TB dyskiem SSD kosztuje 359 USD.

Tabela Specyfikacji:

SpecyfikacjaGOD57
ProcesorAMD Ryzen 7 5700U
Pamięć RAM16 GB / 32 GB
Pamięć Masowa512 GB SSD / 1 TB SSD
GPURadeon RX Vega 8 iGPU
KolorCzarny / Biały
CenaOd 299 USD

Więcej Informacji

Dla bardziej szczegółowych informacji o I/O i możliwościach mini-PC GOD57, zapraszamy na stronę internetową AOOSTAR.

Mini-PC GOD57 od AOOSTAR to interesująca propozycja dla tych, którzy szukają wydajnego, ale kompaktowego komputera z unikalnym wyglądem. Z pewnością znajdzie swoich zwolenników wśród fanów cyberpunku i nowoczesnego designu.

Dodaj komentarz

3 × jeden =