ChatGPT w Twoich Okularach

ChatGPT w Twoich Okularach: Innowacje Solos AirGo 3

Inteligentne okulary Solos AirGo 3 wprowadzają ciekawą inowację do życia codzienego, łącząc nowoczesną technologię z praktycznym użytkowaniem. Wyposażone w konwersacyjną sztuczną inteligencję ChatGPT oraz innowacyjną technologię Smart Hinge, umożliwiają personalizację poprzez wymienne ramki i soczewki. Oprócz tego, że działają jak stylowy dodatek, oferują funkcje takie jak wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, rozpoznawanie mowy i fitness tracking.

Interakcja z ChatGPT przez aplikację Solos SolosChat pozwala na wygodne zadawanie pytań i wykonywanie zadań bez konieczności korzystania z telefonu. Możliwość uzyskiwania informacji o miejscach turystycznych, przepisach kulinarnych czy podsumowaniu tematów sprawia, że okulary stają się osobistym asystentem. Dodatkowo, opcja kopiowania i udostępniania rozmów z ChatGPT ułatwia komunikację w podróży.

Solos AirGo 3 wyróżnia także funkcja tłumaczenia na żywo SolosTranslate, umożliwiająca płynne komunikowanie się w obcym języku. To przełomowe rozwiązanie w międzynarodowych interakcjach, umożliwiające naturalne rozmowy bez użycia dodatkowych urządzeń.

Okulary oferują czysty dźwięk dzięki technologii Whisper, która eliminuje hałasy z otoczenia, a także dwukierunkowe głośniki umożliwiające orientację sytuacyjną. Funkcje powiadomień głosowych Whisper w aplikacji Solos informują użytkownika o wiadomościach tekstowych i wydarzeniach w kalendarzu.

Ochrona IP67 sprawia, że okulary są odporne na warunki atmosferyczne i nadają się do użytku podczas ćwiczeń. Długi czas działania baterii umożliwia korzystanie z nich przez cały dzień. Dodatkowo, modułowa konstrukcja ram umożliwia personalizację zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika.

W ofercie znajdują się różne modele i wersje kolorystyczne, a Solos regularnie wprowadza nowe aktualizacje i modele oprawek. Subskrypcja Premium oferuje dodatkowe usługi, jak sztuczna inteligencja w bardziej naturalnym języku i zwiększoną wydajność AI. Ceny zaczynają się Solos AirGo 3 od 300zł.

Dodaj komentarz

4 × pięć =