Wideodomofon EZVIZ HP7

Wideodomofon EZVIZ HP7 Otrzymuje Tytuł Najlepszego Produktu Roku w Nagrodach Plus X Award

EZVIZ HP7, nowy wideodomofon inteligentny, został niedawno wyróżniony tytułem „Najlepszego Produktu Roku” w ramach prestiżowych nagród Plus X Award. Wyróżnienie to jest przyznawane produktom, które odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością, funkcjonalnością i wzornictwem. Nagrody Plus X Award uznawane są za jedne z najbardziej znaczących w branży technologicznej i są przyznawane przez jury złożone z ekspertów, projektantów i redaktorów branżowych.

EZVIZ HP7, będąc produktem z dziedziny smart home, oferuje połączenie funkcji kamery z interkomem oraz jest wyposażony w obsługę sieci Wi-Fi. Urządzenie jest sterowane zdalnie poprzez dedykowaną aplikację i charakteryzuje się prostą, 2-przewodową instalacją. EZVIZ HP7 jest przedstawiany jako alternatywa dla tradycyjnych, przestarzałych systemów wideodomofonowych, jednocześnie mając na celu ułatwienie kontroli dostępu i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa domowego.

Produkt ten łączy w sobie zaawansowane technologie z uniwersalnym designem, mając na uwadze potrzeby mieszkańców nowoczesnych domów. Oferuje 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, umożliwiający otwieranie drzwi i witanie gości. HP7 oferuje także możliwość komunikacji dwukierunkowej oraz informuje o przychodzących gościach za pomocą powiadomień i odtwarzania wideo w czasie rzeczywistym.

Firma EZVIZ, będąca światowym liderem w dziedzinie inteligentnego domu, postrzega HP7 jako kluczowy element w swoim portfolio produktów. Jak zauważa Candice Tu, główna menedżerka produktu w EZVIZ, wyróżnienie to podkreśla zaangażowanie firmy w tworzenie rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie użytkowników. Wprowadzenie HP7 na rynek ma odzwierciedlać zaangażowanie EZVIZ w tworzenie nowoczesnych, łatwych w obsłudze rozwiązań dla inteligentnego domu.

EZVIZ, od 2013 roku, koncentruje się na tworzeniu urządzeń smart home, które mają na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu w domach. Firma, obecna w ponad 130 krajach, zdobyła zaufanie milionów użytkowników i rodzin. Nagroda „Najlepszego Produktu Roku” dla HP7 stanowi kolejny krok w dążeniu firmy do ulepszania życia domowego poprzez innowacyjne technologie.

EZVIZ HP7

Na podstawie informacji prasowej.

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − 1 =