Nowa Lampa LED Godox ML60II Bi

Nowa Lampa LED Godox ML60II Bi: Idealny Wybór dla Kreatywnych Twórców

Premiera: Firma Next77, wyłączny dystrybutor Godox w Polsce, zaprezentowała nową lampę LED – Godox ML60II Bi. Charakteryzuje się ona lekkością, mobilnością i kreatywnymi możliwościami. Oto najważniejsze informacje o tej innowacyjnej lampie.

Kluczowe Cechy:

  • Waga: 526 gramów
  • Wymiary: 8,9 x 9,2 x 11,1 cm
  • Moc: Maksymalnie 70 W
  • Temperatura barwowa: 2800-6500 K
  • Sterowanie: Aplikacja Bluetooth
  • Jakość światła: CRI/TLCI ≥96/≥97
  • Efekty specjalne: 11 wbudowanych efektów

Lekkość i Kompaktowość:

Godox ML60II Bi waży zaledwie nieco ponad 500 gramów, co sprawia, że jest niezwykle poręczna. Kształt lampy zaprojektowano tak, aby ułatwić oświetlanie w ruchu oraz „z ręki”, idealnie nadając się do sytuacji wymagających szybkiego i skutecznego oświetlenia.

Kreatywność i Akcesoria:

Lampa wyposażona jest w bogaty zestaw akcesoriów Godox Mount. Do dyspozycji użytkowników są m.in. kompaktowe softboxy, nakładki projekcyjne z różnymi obiektywami i nakładkami gobo oraz soczewka Fresnela. Wszystko to zwiększa możliwości kreatywne.

Wygodne Sterowanie i Zasilanie:

Godox ML60II Bi oferuje intuicyjne sterowanie za pomocą panelu lub aplikacji Godox Light APP. Z 11 wbudowanymi efektami świetlnymi FX, lampa może symulować różne scenariusze oświetleniowe. Jest zasilana sieciowo lub przez opcjonalne akumulatory NP-F970, co zapewnia elastyczność w różnych warunkach.

Lampa LED Godox ML60II Bi

Podsumowanie:

Nowa lampa Godox ML60II Bi jest znakomitym narzędziem dla profesjonalistów oraz amatorów szukających wydajnego, lekkiego i elastycznego oświetlenia. Jej zalety, takie jak niska waga, kompaktowe wymiary, wysoka jakość światła i wszechstronne akcesoria, sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie kreatywność i mobilność.

Na podstawie informacji prasowe

Dodaj komentarz

jeden × 3 =