Turtle Beach Stealth Ultra

Turtle Beach Stealth Ultra: Nowoczesny Kontroler Dla Graczy Xbox i PC

Turtle Beach, lider w produkcji zestawów słuchawkowych i akcesoriów do gier, ogłosił dostępność swojego długo oczekiwanego kontrolera bezprzewodowego Stealth Ultra Wireless Smart Game Controller dla konsoli Xbox. Od premiery kilka tygodni temu, Stealth Ultra zyskał miano nowego króla wśród kontrolerów bezprzewodowych, ustanawiając standardy, których gracze mogą oczekiwać od gamepada premium.

Kluczowe Cechy Stealth Ultra

  1. Technologia Bezprzewodowa: Wykorzystując zastrzeżoną technologię Turtle Beach, kontroler łączy się z konsolami Xbox i komputerami Windows, oferując również wsparcie Bluetooth dla Smart TV i urządzeń mobilnych z Androidem.
  2. Innowacyjny Pulpit Nawigacyjny: Connected Command Display, pierwszy w swoim rodzaju, umożliwia głębokie opcje dostosowywania. Dzięki niemu, gracze mogą regulować aspekty wydajności kontrolera, takie jak mapowanie przycisków, reakcja drążka, martwe strefy, intensywność wibracji, i wiele innych.
  3. Zaawansowane Funkcje Personalizacji: Regulowane spusty, przyciski z możliwością mapowania, oświetlenie RGB, a także opcje powiadomień społecznościowych na kontrolerze.
  4. Niezawodność i Trwałość: Stealth Ultra wykorzystuje magnetyczne czujniki Halla AntiDrift w manetkach oraz dotykowe przyciski mikroprzełączników, zwiększając dokładność i trwałość.
  5. Audio: Kontroler ulepsza każdy przewodowy zestaw słuchawkowy do gier podłączony przez gniazdo 3,5 mm, oferując ekskluzywne funkcje audio.

Wysoka Wygoda

Kontroler Stealth Ultra idzie o krok dalej, oferując personalizację na poziomie, który dotąd był nieosiągalny. Użytkownicy mogą dostosowywać niemal każdy aspekt kontrolera – od mapowania przycisków, przez reakcje gałek, po intensywność wibracji. To wszystko, w połączeniu z ergonomicznym designem i materiałami wysokiej jakości, sprawia, że Stealth Ultra staje się naturalnym przedłużeniem ręki gracza.

Dlaczego Stealth Ultra Jest Wyjątkowy?

Stealth Ultra nie tylko ustanawia nowe standardy w kategorii kontrolerów, ale również podnosi poprzeczkę dla całej branży. Z zaawansowaną technologią, innowacyjnymi funkcjami i niezawodną wydajnością, Stealth Ultra staje się kontrolerem, który każdy gracz Xbox powinien mieć.

Podsumowanie

Turtle Beach Stealth Ultra redefiniuje to, czego gracze mogą oczekiwać od kontrolera bezprzewodowego. Dzięki zaawansowanej technologii, bogactwu funkcji i możliwościom personalizacji, Stealth Ultra jest nie tylko nowym standardem wśród kontrolerów dla Xbox, ale również wyznacza nowe granice w dziedzinie akcesoriów do gier. Jego udostępnienie na rynku to znaczący krok dla Turtle Beach i cały sektor gier może oczekiwać, że inne firmy będą dążyć do dorównania temu poziomowi innowacji i jakości.

Tabela Parametrów

FunkcjaOpis
KompatybilnośćXbox, Windows PC, Smart TV, Android
Funkcje PersonalizacjiConnected Command Display, mapowanie przycisków, regulacja gałek
Trwałość BateriiDo 30 godzin pracy
ŁadowanieRapid Charge Dock, USB 3.0
MateriałyMiękkie tworzywa, ergonomiczna konstrukcja
Funkcje AudioSuperhuman Hearing, EQ audio presets
Dodatkowe AkcesoriaStacja dokująca, kabel USB, etui, dodatkowe nakładki na gałki
Cena900 zł

Dodaj komentarz

piętnaście − czternaście =