Nowa Kamera Samochodowa LAMAX N4

Nowa Kamera Samochodowa LAMAX N4: Praktyczny Wybór Dla Kierowców

LAMAX wprowadza na rynek swoją nową kamerę samochodową LAMAX N4, projektowaną z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników. Kamera wyposażona jest w szereg funkcji, które mają na celu ułatwienie i zabezpieczenie podróży samochodowych.

Funkcje i Technologia

GPS i Mobilna Aplikacja: LAMAX N4 współpracuje z zewnętrznym modułem GPS oraz aplikacją mobilną kompatybilną z Google Maps. Umożliwia to użytkownikom śledzenie trasy podróży i uzyskiwanie przydatnych informacji w czasie rzeczywistym.

Superkondensator zamiast Baterii: Wykorzystanie superkondensatora zapewnia dłuższą żywotność urządzenia, szczególnie w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Jest to znacząca przewaga nad klasycznymi bateriami.

Jakość Obrazu: Kamera oferuje nagrywanie w rozdzielczości Full HD z szerokim kątem widzenia 140°, co pozwala na uchwycenie szerokiego spektrum sytuacji na drodze.

Praktyczność i Niezawodność

Dla Wszystkich Kierowców: Nieważne, czy kierujesz samochodem codziennie, czy sporadycznie – LAMAX N4 zapewnia wsparcie w każdych warunkach drogowych.

Łatwość Użytkowania: Dzięki inteligentnemu zarządzaniu przestrzenią pamięci i specjalnej funkcji zapisu, użytkownicy mogą być pewni, że ważne nagrania zostaną zachowane.

Wi-Fi i Aplikacja Mobilna: Kamera oferuje łatwe sterowanie za pomocą Wi-Fi oraz dedykowanej aplikacji mobilnej, umożliwiając szybkie przeglądanie i zarządzanie nagraniami.

Dostępność

Kamera LAMAX N4 jest dostępna w sprzedaży w sklepach takich jak MediaExpert, Sferis oraz na Allegro, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla szerokiego grona konsumentów.

ParametrOpis
ModelLAMAX N4
RozdzielczośćFull HD
Kąt widzenia140°
ZasilanieSuperkondensator
GPSZewnętrzny moduł GPS
Aplikacja MobilnaKompatybilna z Google Maps
Wi-FiWbudowane
Klatki na sekundę30
Funkcje SpecjalneOchrona nagrań, automatyczne zarządzanie pamięcią
Warunki pracyPrzystosowana do ekstremalnych warunków atmosferycznych
ObsługaAutomatyczne włączanie po uruchomieniu samochodu, sterowanie przez aplikację
DostępnośćMediaExpert, Sferis, Allegro
ProducentLAMAX

na podstawie informacji prasowej.

Dodaj komentarz

jedenaście + 15 =