ASUS Zenbook 14 OLED (UX3405): Świetny Ultrabook

ASUS Zenbook 14 OLED: Świetny Ultrabook

ASUS wprowadza na rynek nowy model Zenbook 14 OLED (UX3405), definiując na nowo standardy ultraportable laptopów. Ten elegancki ultrabook, będący częścią serii Intel Evo, łączy w sobie zaawansowaną technologię i wyrafinowany design.

Niespotykana Wydajność i Długotrwałość

Zenbook 14 OLED jest wyposażony w baterię o pojemności 75 Wh, która gwarantuje dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, co jest idealne dla osób, które są ciągle w ruchu. Dodatkowo, bateria ta obsługuje do 20% więcej cykli ładowania niż poprzednie modele. Urządzenie oferuje do 15 godzin pracy bez podłączenia do prądu, co pozwala na całodzienną produktywność. Ładowanie przez USB-C Easy Charge zapewnia łatwe i szybkie doładowanie.

Najwyższa Klasa Wydajności

Zenbook 14 OLED jest wyposażony w procesory Intel Core Ultra z wbudowanymi grafikami Intel Arc. Te procesory AI-powered zapewniają wyjątkowe doświadczenia w grach i tworzeniu treści przy jednoczesnym zachowaniu długiej żywotności baterii. Z ultra-szybkim SSD do 1 TB, 32 GB RAM oraz WiFi 6E (802.11ax), laptop oferuje błyskawiczne prędkości przesyłania danych.

Zanurz Się w Świat Wysokiej Jakości Obrazu i Dźwięku

Zenbook 14 OLED posiada ekran 3K ASUS Lumina OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Dzięki jasności do 600 nitów, proporcji 16:10 i stosunku ekranu do obudowy wynoszącemu 87%, każdy obraz jest żywy i szczegółowy. Dźwięk Dolby Atmos w połączeniu z nowymi, mocnymi głośnikami, zapewnia niezapomniane wrażenia audio.

ASUS Zenbook 14 OLED (UX3405)

Przemyślany Design dla Użytkownika

Ergonomiczna klawiatura ASUS ErgoSense zapewnia wygodę pisania, minimalizując jednocześnie hałas. FHD IR kamera z fizyczną osłoną chroni prywatność, a wbudowane funkcje poprawy obrazu i AI do redukcji szumów gwarantują wyjątkową jakość rozmów wideo.

Zobowiązanie ASUS do Ekologii

Zenbook 14 OLED wyróżnia się również pod względem ekologicznym, wykorzystując do 50% materiałów pochodzących z recyklingu i oferując 100% recykling opakowań. Ponadto, spełnia wymagania testów trwałości wojskowych USA, co zapewnia długą żywotność urządzenia.

W efekcie, ASUS Zenbook 14 OLED (UX3405) stanowi idealną równowagę między wysoką wydajnością, mobilnością, a zobowiązaniem do ochrony środowiska, czyniąc go wyjątkowym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów technologii.

Dodaj komentarz

siedemnaście − trzy =