Nowe monitory gamingowe: ZOWIE wprowadza XL2546X i XL2586X

ZOWIE wprowadza XL2546X i XL2586X

Firma ZOWIE z radością ogłasza wprowadzenie na rynek dwóch nowych monitorów gamingowych – XL2546X oraz XL2586X. Te nowoczesne urządzenia, wyposażone w panele Fast-TN oraz ekskluzywną technologię DyAc 2 z podwójnym podświetleniem, są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu krystalicznie czystego obrazu i precyzyjnej rozgrywce.

Nowa minimalistyczna konstrukcja monitorów 240 Hz XL2546X i 540 Hz XL2586X gwarantuje nie tylko komfortową ergonomię, ale również łatwość dostosowania kolorów w grze dzięki funkcji XL Setting to Share. Dzięki temu, gracze mogą cieszyć się optymalnymi ustawieniami wizualnymi bez konieczności ręcznej zmiany.

ZOWIE, konsekwentnie rozwijając sprzęt dla profesjonalnych e-sportowców, zwraca szczególną uwagę na opinie graczy. Od wprowadzenia serii monitorów XL w 2010 roku, firma nieustannie udoskonala technologię paneli dla jeszcze lepszej jakości obrazu, oferując również ulepszone oprogramowanie do wygodnej optymalizacji ustawień.

Szybkość reakcji to kluczowa cecha monitorów dla e-sportu. XL2546X i XL2586X korzystają z najnowszej technologii paneli Fast-TN, zapewniając szybsze czasy reakcji niż panele IPS. To przekłada się na wyraźniejsze kontury ruchomych obiektów oraz redukcję efektu overshoot.

Monitory te wyposażone są również w nową technologię DyAc 2, która zapewnia wyjątkową czystość ruchu oraz doskonałe ogólne wrażenia wizualne. DyAc 2, to znaczący postęp w stosunku do poprzednich wersji, wykorzystujący podwójne podświetlenie dla precyzyjnej kontroli rozmycia ruchu oraz minimalizacji efektu ghosting.

ZOWIE wprowadza XL2546X i XL2586X

Model XL2586X dodatkowo wzbogacono o Vivid Color Film, zwiększając o 35% jakość kolorów. To ułatwia odróżnienie celów od tła oraz poprawia ogólną jakość barw na panelach TN.

Oba modele, XL2546X i XL2586X, posiadają nowe, regulowane konstrukcje z precyzyjnymi łożyskami. Pozwala to graczom na szybką i płynną zmianę ustawienia monitora, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku e-sportu.

ZOWIE wprowadza również Auto Game Mode przez oprogramowanie XL Setting to Share, umożliwiając automatyczne przełączanie trybów kolorystycznych w zależności od zawartości ekranu. To eliminuje potrzebę ręcznych regulacji, maksymalizując wygodę gry.

Podsumowując, ZOWIE XL2546X i XL2586X to synonim szybkości, czystości ruchu, komfortu użytkowania oraz wygody w grach. ZOWIE, koncentrując się na tych aspektach, pragnie wspierać profesjonalnych graczy w osiąganiu ich najlepszych wyników. Bo to właśnie gracze są prawdziwymi gwiazdami rozgrywki.

Dodaj komentarz

piętnaście + 16 =