Nowa Linia Telewizorów LG na 2024 rok

Rewolucja w Domowej Rozrywce: Nowa Linia Telewizorów OLED od LG na 2024 Rok

LG Electronics wprowadza na rynek swoją nową linię telewizorów OLED na 2024 rok, podnosząc doświadczenie domowej rozrywki na niespotykany dotąd poziom. Wykorzystując najnowszy procesor AI o czterokrotnie wyższej wydajności, nowe modele z linii OLED zapewniają niezrównane doświadczenia wizualne dzięki jeszcze bardziej żywym i realistycznym obrazom.

Kierując się podejściem zorientowanym na klienta, LG wizję „Sync to You, Open to All” wyraża dążenie firmy do tworzenia spersonalizowanych doświadczeń dla każdego stylu życia, z produktami dostępnymi dla wszystkich. W tym celu platforma smart TV webOS firmy LG oferuje dostosowane rozwiązania i usługi w ramach rozbudowanego ekosystemu z rozszerzoną łącznością, oferując unikalne spotkania jako firma z branży mediów i rozrywki, aby zapewnić ostateczne doświadczenie telewizyjne dla wszystkich.

Najnowsze telewizory OLED LG wyposażone są w ulepszony AI upscaling, wykorzystujący precyzyjną analizę obrazu na poziomie pikseli, aby skutecznie wyostrzyć obiekty i tła, które mogą wydawać się nieostre. Dzięki procesorowi AI telewizory OLED firmy dostarczają obraz bardziej wyraźny i żywy. Procesor inteligentnie dopasowuje kolory, analizując często używane odcienie, najlepiej oddające nastrój i emocje zamierzone przez filmowców i twórców treści. Dynamic Tone Mapping Pro dzieli obrazy na bloki i dostosowuje jasność i kontrast, analizując zmiany w jasności, gdzie światło wchodzi w scenę, tworząc obrazy wyglądające bardziej trójwymiarowo.

Nowa Linia Telewizorów LG na 2024 rok

To wszystko kulminuje w LG SIGNATURE OLED M4, bezprzewodowym telewizorze OLED firmy LG. Teraz dostępny w nowym rozmiarze 65 cali, umożliwiając różnorodność opcji ekranowych. Od wszechstronnego modelu 65-calowego po 97-calowego giganta, czysty i wolny od rozpraszających elementów obraz jest łatwo osiągalny. Innowacyjny bezprzewodowy Zero Connect Box całkowicie eliminuje wszystkie połączone kable. OLED M4 to pierwszy na świecie telewizor z bezprzewodową transmisją wideo i dźwięku do 4K 144 Hz, dostarczający wyjątkowej wydajności OLED z dokładnymi szczegółami i podniesionym poczuciem immersji.

„Umacniając swoją pozycję lidera na rynku premium TV dzięki klasie wiodącym telewizorom OLED i imponującej linii QNED, LG nadal potwierdza swoją dominację na rynku premium TV z obietnicą najlepszego możliwego doświadczenia klienta dzięki wyróżniającemu wyborowi treści i usług dostępnych na platformie smart TV webOS firmy,” powiedział Park Hyoung-sei, prezes LG Home Entertainment Company.

Poza imponującą jakością obrazu, AI Sound Pro oferuje bogatszy i pełniejszy dźwięk, wykorzystując wirtualny dźwięk przestrzenny 11.1.2 wbudowanych głośników, aby stworzyć idealne środowisko do oglądania. Technologia AI również skutecznie oddziela wokale od ścieżki dźwiękowej, aby zwiększyć wyrazistość dialogów, i płynnie podnosi dźwięk, jakby naturalnie emanował z centrum ekranu.

Najnowsze modele OLED evo LG zyskują jeszcze większą wiarygodność dzięki certyfikacji ClearMR od Video Electronics Standards Association (VESA).

Reputacja telewizorów OLED LG jako ostatecznego telewizora do gier jest zabezpieczona dzięki najnowszym modelom oferującym szereg zalet do gier, w tym imponującą częstotliwość odświeżania 4K 144 Hz i kompleksowe funkcje HDMI 2.1. Te zaawansowane telewizory są również wyposażone w Game Optimizer, który pozwala graczom łatwo przełączać się między predefiniowanymi ustawieniami ekranu zaprojektowanymi dla różnych gatunków gier, oraz obsługują NVIDIA G-SYNC Compatible i AMD FreeSync, aby wyeliminować rozdzierające i szarpiące immersję dla najbardziej dynamicznego, wiernego rzeczywistości doświadczenia w grach.

LG jeszcze bardziej podnosi doświadczenie domowej rozrywki dzięki wszechstronnej personalizacji i dodatkowej wygodzie. Wykorzystując najnowszą wersję webOS, użytkownicy mogą tworzyć do 10 indywidualnych profili, aby dostosować doświadczenie. Najnowsze smart TV LG mogą nawet rozpoznawać głos użytkowników na podstawie profili i oferować spersonalizowane rekomendacje, interpretując wzorce z obszernego historii użytkowania.

Na podstawie indywidualnych profili użytkownicy mogą dostosować ekran główny w najnowszej platformie smart TV webOS i ustawić swoje spersonalizowane ustawienia z minimalnym wysiłkiem. Pozwala im to na łatwy dostęp do ulubionych usług i treści, a także korzystanie z personalizowanego Czarodzieja Obrazu, usługi, która pozwala im dostosować jakość obrazu do swoich upodobań. Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkowanie, przyjazny dla użytkownika interfejs ekranu głównego zapewnia podgląd najczęściej oglądanych treści, co oznacza, że można łatwo uzyskać dostęp do informacji o ostatnio używanych aplikacjach i szybko i bez wysiłku odtwarzać wideo.

Nowa Linia Telewizorów LG na 2024 rok

Dzięki programowi webOS Re:New, LG oferuje najnowszą aktualizację webOS dla obecnych właścicieli smart TV LG, aby zapewnić im aktualne doświadczenie telewizyjne na kolejne pięć lat. Ta aktualizacja dotyczy modeli telewizorów OLED firmy z 2022 roku oraz modeli QNED Mini LED 8K z 2022 roku i w przyszłości będzie rozszerzona na więcej produktów telewizyjnych LG na całym świecie, umożliwiając klientom, którzy kupują te telewizory LG, korzystanie z wyjątkowych doświadczeń użytkownika dzięki ciągłej pięcioletniej aktualizacji webOS.

LG jest zobowiązane do dostarczania najlepszych doświadczeń użytkownika dla wszystkich, poprzez zwiększanie dostępności swoich produktów i ułatwianie płynnych doświadczeń na wielu urządzeniach. Najnowsze smart TV LG z 2024 roku z najnowszym webOS mogą wchodzić w interakcje z urządzeniami domowymi obsługującymi Matter, uniwersalny standard interoperacyjności inteligentnego domu IoT. Najnowsze telewizory LG obsługują również Apple AirPlay i wbudowany Google Chromecast dla ulepszonej kompatybilności z urządzeniami mobilnymi, pozwalając użytkownikom bez wysiłku przesyłać treści z urządzenia na swój ultraduży ekran, aby odblokować wyjątkowe doświadczenia oglądania w domu.

Dla wzbogaconego doświadczenia domowej rozrywki z większą immersją, telewizory OLED LG i QNED TV bez trudu łączą się z soundbarami LG za pomocą WOWCAST Built-in, co skutkuje doskonałą jakością dźwięku dzięki płynnej łączności bezprzewodowej. WOW Orchestra tworzy trójwymiarową immersję dźwiękową, a głośniki wbudowane w telewizor i soundbar współpracują ze sobą, prezentując zjednoczony system audio.

Aby ulepszyć doświadczenie użytkownika dla osób o różnorodnych zdolnościach, telewizory LG oferują szeroki zakres funkcji dostępności w sekcji Accessibility Quick Card. Oznacza to, że teraz każdy może łatwo znaleźć funkcje dostępności na ekranie głównym, w tym użyteczne usługi zaprojektowane, aby wspierać niepełnosprawności. Dodatkowo, samouczki dotyczące obsługi pilota i usługi chatbota pomagają użytkownikom uzyskać dostęp do usług za pomocą swojego głosu.

Dodaj komentarz

5 × 5 =