Endgame OP1we Niezły Gryzoń

Endgame Gear: Niezły Gryzoń w Świecie Myszek Komputerowych

Endgame Gear, niemiecka firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów komputerowych, wprowadza na rynek nowy model myszkiOP1we. Ten innowacyjny produkt stanowi ewolucję wcześniejszego modelu XM2we, z którym dzieli kilka kluczowych cech, ale jednocześnie wyróżnia się unikatowym designem i funkcjonalnością.

Podstawową różnicą między modelami XM2we a OP1we jest kształt. OP1we, pierwotnie zaprojektowany jako „XM1 Mini” z drobnymi modyfikacjami, z czasem rozwinął się w niezależny produkt. Choć zachowuje kilka kluczowych elementów designu XM1, to jednak prezentuje unikalną estetykę. OP1we jest nieco krótszy niż XM2we, ale znacznie węższy. Tylna część myszki mniej się rozszerza, a boki są mniej zakrzywione, choć charakterystyczne wygięcie grzbietu myszki jest nadal obecne.

W kwestii wewnętrznych komponentów, myszka OP1we używa sensora PixArt PAW3370, zdolnego do osiągnięcia 19,000 CPI, oraz mikrokontrolera CompX CX52850. Jest wyposażona w optyczne przełączniki Kailh GO, zapewniające 80 milionów kliknięć bez ryzyka podwójnego kliknięcia spowodowanego zużyciem. Dodatkowo, dla użytkowników preferujących lżejsze kliknięcia, Endgame Gear oferuje pakiet zamiennych przełączników o sile działania w zakresie 60-65 gf, dostępny jako osobny zakup. Instalacja tych przełączników jest możliwa bez konieczności lutowania i zdejmowania nóżek myszki, dzięki przyjaznej dla modyfikacji konstrukcji OP1we, z widocznymi na dole śrubami.

Domyślnie, OP1we wyposażona jest w zestaw mniejszych nóżek z czystego PTFE, ale dostępny jest także większy zestaw, również na osobny zakup. Dzięki mniejszym wymiarom, myszka OP1we waży tylko 58 g, co czyni ją wyjątkowo lekką, bez konieczności stosowania otworów redukujących wagę. Konfiguracja myszki odbywa się za pomocą oprogramowania, które oferuje wszystkie standardowe opcje.

OP1we jest dostępna w kolorach czarnym i białym, co pozwala dostosować ją do indywidualnych preferencji każdego gracza.

 

Cecha Opis
Model Endgame Gear OP1we
Typ Akcesorium komputerowe
Ewolucja Designu Rozwinięty z modelu XM2we, pierwotnie zaprojektowany

jako „XM1 Mini” z modyfikacjami

Kształt Krótszy i znacznie węższy niż XM2we,

tylna część mniej rozszerzona, boki mniej zakrzywione,

zachowane charakterystyczne wygięcie grzbietu

Komponenty Wewnętrzne Sensor PixArt PAW3370 (do 19,000 CPI), mikrokontroler CompX CX52850
Przełączniki Optyczne przełączniki Kailh GO,

80 milionów kliknięć bez ryzyka podwójnego kliknięcia

Opcje Przełączników Dostępny pakiet zamiennych przełączników o sile działania 60-65 gf,

możliwa instalacja bez lutowania

Nóżki Domyślne mniejsze nóżki z czystego PTFE,

dostępny większy zestaw jako oddzielny zakup

Waga 58 g
Konfiguracja Oprogramowanie umożliwiające wszystkie standardowe opcje konfiguracji
Opcje Kolorystyczne Dostępna w kolorach czarnym i białym

Dodaj komentarz

osiem + dwa =