Acer Routery Predator Connect

Acer Rozpoczyna Nową Erę Gier z Routerami Predator Connect X7 i T7

Acer, znany producent sprzętu komputerowego, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek dwóch nowych routerów gamingowych – Predator Connect X7 5G CPE oraz Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router. Obydwa modele wykorzystują zaawansowaną platformę Qualcomm Immersive Home oraz trzy pasma Wi-Fi 7, zapewniając stabilne połączenia i ulepszoną rozgrywkę bezprzewodową.

Predator Connect X7 5G CPE wyróżnia się błyskawicznymi prędkościami internetu dzięki łączności 5G i Wi-Fi 7 oraz podwójnej łączności WAN, minimalizując ryzyko przerw w dostępie do sieci. Router Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh, z możliwością rozszerzenia systemu mesh, oferuje szybką, niezawodną i obszerną pokrycie sieciowe, umożliwiając poziom opóźnień porównywalny z połączeniami przewodowymi.

Oba urządzenia są napędzane zaawansowanym procesorem czterordzeniowym od Qualcomm Technologies, co zapewnia graczom i streamerom przyspieszone doznania online, poprawioną wykorzystanie widma z Wi-Fi 7 oraz ulepszone technologie MU-MIMO i OFDMA dla połączonych urządzeń.

Wayne Ma, Generalny Menedżer ds. Łączności w Acer Inc., wyraził ekscytację z powodu nowych routerów Predator z opcjami łączności 5G i Wi-Fi 7, które umożliwiają graczom podniesienie swojej rozgrywki na nowy poziom. Dzięki platformie Qualcomm i procesorom czterordzeniowym, nowe routery Predator zapewniają wydajność i szybkość na najwyższym poziomie dla szerszego grona graczy i środowisk gamingowych.

Rahul Patel z Qualcomm Technologies podkreślił znaczenie współpracy z Acerem w dostarczaniu zaawansowanych technologii łączności, takich jak 5G, Wi-Fi 7 i sieci mesh, które są kluczowe dla nowoczesnej rozgrywki i zapewniają wciągające i reaktywne doświadczenia w grach.

Router Predator Connect X7 5G CPE jako pierwszy łączy 5G i Wi-Fi 7 tri-band BE11000, oferując 3,5 Gbps przez 5G oraz niezwykle niskie opóźnienie 1 ms. Użytkownicy korzystają z podwójnej łączności przez 5G i ethernet, wykorzystując równoważenie obciążenia i mechanizmy przełączania awaryjnego wśród urządzeń w sieci mesh, aby zabezpieczyć operacje przed potencjalnymi zakłóceniami.

Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router, wspierający Wi-Fi 7 tri-band, zapewnia płynną integrację z systemami mesh wielojednostkowymi, ulepszonymi o High-Band Multi-Link Simultaneous dla niezawodnego backhaul i lepszego pokrycia w całym domu.

Nowe routery gamingowe Predator zawierają także kompatybilność z zaawansowanym oprogramowaniem, w tym z Intel Killer Prioritization Engine, zapewniając optymalną priorytetyzację dla tysięcy gier, aplikacji i stron internetowych. Funkcje Wi-Fi 7, takie jak wsparcie dla kanałów 320 MHz, 4K QAM i operacje Multi-Link, poprawiają wydajność routerów, umożliwiając urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały, co zwiększa przepustowość, redukuje opóźnienia i minimalizuje zakłócenia sieciowe

Dodaj komentarz

trzy × cztery =