HP OMEN Transcend 14

OMEN Transcend 14 od HP: Laptop Gamingowy zapowiedziany na CES 2024

HP ujawniło na targach CES 2024 swoje najbardziej spersonalizowane portfolio gamingowe, obejmujące marki OMEN i HyperX. W ofercie znalazły się nowe laptopy, akcesoria i oprogramowanie, zaprojektowane tak, aby tworzyć spójny ekosystem gamingowy, pozwalający graczom skupić się na tym, co robią najlepiej – grze.

Komputery stają się coraz bardziej osobiste, co jest szczególnie widoczne w społeczności graczy,” mówi Josephine Tan, Senior Vice President & Division President of Personal Systems Gaming Solutions w HP Inc. „Czy to laptop do gier, monitor, czy akcesorium, HP opracowało spersonalizowane i dopasowane rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.”

Błyskawiczne tempo gier z zaawansowanymi możliwościami kreatywnymi Osoby ceniące styl życia związany z grami pragną wszechstronnych maszyn, które radzą sobie z wymogami gier AAA najwyższej klasy, a jednocześnie oferują wydajność pozwalającą na zarządzanie wymagającymi wizualnie projektami kreatywnymi, od wielozadaniowości po obsługę rozbudowanych platform kreatywnych. OMEN Transcend 14 Gaming Laptop, stworzony specjalnie dla graczy i twórców, w tym studentów, oferuje zaawansowany wyświetlacz OLED, elegancko smukłe ciało i najwyższej klasy wnętrze, co sprawia, że jest to najchłodniejszy i najlżejszy 14-calowy laptop do gier na świecie.

OMEN Transcend 14 wprowadza hybrydowy styl gry w życie z: Niezwykle żywym wyświetlaczem: Urządzenie zapewniające wciągające wrażenia podczas gry i idealne do tworzenia treści, oferowane z certyfikowanym przez IMAX Enhanced wyświetlaczem OLED 2.8K 120 Hz VRR, zapewniającym niesamowite detale i żywe, realistyczne kolory. Pierwszy na świecie laptop do gier z klawiaturą RGB bez kratki nieba poszerza doświadczenie kolorystyczne poza ekran. Luksusowy i kompaktowy design: Gracze chcą znaczącej mocy w łatwo przenośnych projektach. Urządzenie waży zaledwie 1,637 g, oferuje do 11,5 godziny pracy na baterii i adapter typu C PD o mocy 140 W, co ułatwia ładowanie w podróży jak nigdy dotąd. Epicka szybkość dzięki sztucznej inteligencji: Maksymalizuj swoje doświadczenia z procesorem Intel Core Ultra 9 185H i do NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU, które bez trudu radzą sobie z najnowszymi grami lub obsługą zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej.

HP OMEN Transcend 14

Streamerzy i gracze mogą wykorzystać NPU laptopa i wtyczki OpenVINO dla OBS Studio, aby uczynić streaming i rozgrywkę płynniejszą niż kiedykolwiek, z poprawą FPS o do 24,6%. Wykorzystaj pełnię możliwości Auto Dynamic Refresh Rate (DRR) w OMEN Gaming Hub, aby uzyskać płynniejsze wrażenia z gry poprzez automatyczne przełączanie między różnymi częstotliwościami odświeżania w zależności od treści i trybu zasilania, co może poprawić żywotność baterii do 7%. Otrzymaj do 20% dłuższą żywotność baterii w trybie ECO. Rewolucja termiczna: Nikt nie chce mieć gorących rąk podczas gry, tworzenia lub pracy. Przeprojektowana obudowa wykorzystuje przepływ powietrza do stworzenia strefy ciśnieniowej przy użyciu komory parowej do bezpośredniego rozpraszania ciepła przez tylne wyloty.

Ta innowacja termiczna, współtworzona z technologią przepływu dwukanałowego Intela, zaowocowała najchłodniejszym 14-calowym laptopem do gier na świecie, który osiąga 4-krotnie wyższe ciśnienie statyczne przy 80-watowej zdolności termicznej w 12-milimetrowej podstawie. Podnieś swoją grę i produktywność: Idealny dla gracza-studenta, OMEN Transcend 14 oferuje zarówno lokalne możliwości AI dzięki swoim procesorom Intel i NVIDIA, jak i wbudowaną AI z Otter.ai, oferując funkcje takie jak na żywo transkrypcje i napisy w czasie rzeczywistym podczas spotkań lub zajęć, funkcję nagrywania do transkrypcji audio oraz generowanie notatek przez AI. Pierwszy na świecie laptop do gier z dźwiękiem dostrojonym przez HyperX:12 Zespół audio HyperX blisko współpracował z inżynierami OMEN Transcend 14, aby dostroić wydajność dźwiękową laptopa, podnosząc klarowność i równowagę spektralną, aby wzmocnić ogólne wrażenia audio w grach, zapewniając, że subtelne detale nie są przyćmione przez głośniejsze dźwięki. HP zaktualizowało również swój laptop do gier OMEN Transcend 16,1 cala z opcją oszałamiającego wyświetlacza OLED 4K 240 Hz oraz laptop do gier OMEN 16,1 cala i Victus 16,1 cala – wszystkie zaktualizowane z procesorami Intel Core i7 HX.

Dodaj komentarz

4 + 2 =