MSI Claw Przenośna Konsola

MSI Claw: Nowa Przenośna Konsola do Gier

Firma MSI, będąca liderem na rynku premium laptopów, wprowadza na rynek nowy wymiar luksusu, niezrównanej wydajności i innowacyjności. Z dumą przedstawiają pierwsze na świecie przenośne urządzenie do gier napędzane procesorem Intel Core Ultra – Claw.

Niezrównana Wydajność Graficzna

Claw wyróżnia się na tle konkurencji dzięki procesorowi Intel Core Ultra oraz zintegrowanej grafice ARC z aż 8 rdzeniami Xe i zaawansowaną technologią XeSS. Ta konfiguracja zapewnia dwukrotnie większą wydajność graficzną w porównaniu do poprzednich generacji. Obsługiwane przez SOC, nowoczesne kodeki wideo takie jak AV1, H.265 i VP9, zapewniają jakość streamingu przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia wydajności.

Pionierska Chłodnica i Bateria

Innowacyjna technologia chłodzenia MSI Cooler Boost Hyperflow z podwójnymi wentylatorami i rurkami cieplnymi zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła, a ergonomiczny design sprawia, że Claw wygodnie leży w dłoniach o różnych rozmiarach. Ponadto, imponująca bateria o pojemności 53Whr pozwala na do 2 godzin gry pod pełnym obciążeniem.

Ergonomia i Design

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania – Claw doskonale pasuje do różnych rozmiarów dłoni, co jest istotne podczas długich sesji gamingowych. Posiada 7-calowy ekran dotykowy Full HD z odświeżaniem 120 Hz, co gwarantuje nie tylko wspaniałe wrażenia wizualne, ale również responsywność niezbędną w dynamicznych tytułach AAA.

MSI Claw Przenośna Konsola

MSI i Intel – Partnerstwo dla Graczy

Eric Kuo z MSI i Michelle Johnston Holthaus z Intel podkreślają swoje zaangażowanie w dostarczanie niezrównanych doświadczeń dla graczy na całym świecie. Claw jest wynikiem tego partnerstwa, łącząc w sobie zaawansowaną technologię i ergonomiczny design.

Podsumowanie

Claw MSI to przełom w świecie przenośnych konsol do gier. Zapewnia on niezrównane doświadczenia w grach dzięki zaawansowanej technologii, ergonomicznej konstrukcji i potężnym funkcjom wydajnościowym. Z Claw, MSI potwierdza swoją pozycję jako lidera innowacji w branży gamingowej.

ProcesorIntel® Core™ Ultra 7 procesor 155H
System OperacyjnyWindows 11 Home
PamięćLPDDR5 16GB
Wyświetlacz7″ FHD (1920 x 1080) dotykowy 120 Hz odświeżanie dotykowy
GrafikaIntel Arc Graphics
Miejsce na dysk1 x NVMe M.2 2230 SSD przez PCIe Gen 4 x4
ŚiećIntel Killer Wi-Fi 6E 1750, Bluetooth v5.4
Audio2 x głośniki 1W / 1 x gniazdo audio combo / Hi-Res Audio readyk
Porty I/O1 x Thunderbolt 4 / DP / USB Type-C (w/ PD 3.0 Charging), 1 x czytnik kart microSD, 1 x gniazdo audio combo, 1 x przycisk z czytnikiem linii papilarnych
Bateria/AdapterBateria o pojemności 53Whr / 65W USB Type-C PD 3.0
Wymiary294 Szerokość x 117 Długość x 21.2 Wysokość (mm)
Waga675 g
KolorCzarny

Dodaj komentarz

6 + 1 =