ZOWIE U2

ZOWIE wprowadza innowacyjną mysz e-sportową U2

Marka ZOWIE, znana z profesjonalnego sprzętu e-sportowego firmy BenQ, wprowadza na rynek innowacyjny produkt – bezprzewodową mysz e-sportową U2. Jest to krok milowy w dziedzinie nauki o sporcie i technologii, mający na celu zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających graczy.

Unikalny design dostosowany do potrzeb graczy

Charakterystyczna dla U2 jest jej zakrzywiona do wewnątrz konstrukcja, która idealnie wpisuje się w potrzeby użytkowników preferujących chwyt pazurowy. Taka forma zapewnia wyjątkową zwinność przy ruchach pod różnymi kątami, co jest kluczowe w dynamicznych grach e-sportowych. Dodatkowo, mysz wyposażona jest w ulepszony odbiornik, który gwarantuje stabilność sygnału bezprzewodowego i oferuje wygodę typu plug-and-play.

Nauka w służbie e-sportu

Projekt U2 jest wynikiem skrupulatnych badań i eksperymentów w dziedzinie nauk o sporcie. Dzięki połączeniu danych jakościowych i ilościowych, ZOWIE zdołało stworzyć produkt, który nie tylko spełnia, ale i przekracza oczekiwania graczy pod względem wydajności i komfortu użytkowania.

Ergonomia i innowacyjność

U2 zapewnia stabilny chwyt oraz zrównoważone wywieranie siły po obu stronach dłoni, co przekłada się na zwiększoną stabilność podczas szybkich ruchów. Ekskluzywny, ulepszony odbiornik kierunkowy znacząco poprawia odbiór sygnału, minimalizując jednocześnie zakłócenia.

ZOWIE U2

Przewaga konkurencyjna

U2 od ZOWIE wyróżnia się na tle konkurencji dzięki ekskluzywnemu, ulepszonemu odbiornikowi kierunkowemu, który zwiększa zasięg odbioru i minimalizuje zakłócenia sygnałów. Jest to istotne ulepszenie w porównaniu do tradycyjnych odbiorników, które nie posiadają kierunkowości, co często skutkuje słabszą transmisją sygnału.

Zamówienia i dostawa

Zainteresowani klienci mogą skorzystać z opcji przedsprzedaży, która kończy się 8 lutego. Produkty będą wysyłane począwszy od 9 lutego, w kolejności zgłoszeń. Otrzymując numer śledzenia na adres e-mail, klienci będą na bieżąco informowani o statusie swojego zamówienia.

Gwarancja i wsparcie

ZOWIE oferuje roczną gwarancję od daty pierwotnego zakupu detalicznego. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wsparcia, klienci mogą kontaktować się z zespołem obsługi klienta BenQ.

ParametrSzczegóły
ProjektSymetryczna konstrukcja
RozmiarŚredni
Waga60g
DPI400 / 800 / 1000 / 1200 / 1600 / 3200
Szybkość raportu125/500/1000 Hz
USBUSB 2.0/3.0 Plug & Play
Guziki5 przycisków
Kółko przewijania24-stopniowe
Kliknij Czas reakcjiSzybki / Normalny
ŁącznośćBezprzewodowe 2,4G
Żywotność baterii70 godzin (ciągły ruch)
Czujnik3395
AkcesoriaUlepszony odbiornik bezprzewodowy, bezprzewodowy odbiornik USB,

adapter USB typu C, kabel USB-C do USB-A, Skatez (typ E, czarny)

Dodaj komentarz

osiemnaście + 10 =