Beyerdynamic DT 770 PRO X: Limited Edition na Stulecie Marki

Beyerdynamic DT 770 PRO X: Limited Edition na Stulecie Marki

Z okazji swojego stulecia, Beyerdynamic przedstawia limitowaną edycję słuchawek DT 770 PRO X, łącząc tradycyjny design z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Ta renomowana niemiecka marka, od 1924 roku uznawana jest za symbol wiarygodności i jakości w świecie audio. Jej historia zaczęła się od stworzenia pierwszych dynamicznych słuchawek – DT 48. W 1985 roku wprowadzenie modeli DT 770 PRO i DT 990 PRO wyznaczyło nowe standardy dla muzyków, producentów i studiów nagrań na całym świecie.

Nowe słuchawki w limitowanej edycji to połączenie klasycznych cech DT 770 PRO z elastycznością systemu przetwornika dynamicznego STELLAR.45. Ten model jest wyposażony w odłączany kabel Mini-XLR, co zwiększa wygodę użytkowania. Słuchawki posiadają również miękkie, szare welurowe nauszniki oraz adapter jack 3.5 mm do 6.3 mm. W zestawie znajduje się także torba na sznurek i książeczka jubileuszowa z informacjami o historii firmy Beyerdynamic.

Słuchawki oferują wyjątkową jakość dźwięku z niskim poziomem zniekształceń, nawet przy wysokim ciśnieniu akustycznym, dzięki przetwornikowi STELLAR.45 z magnesem neodymowym i cewką wykonaną z miedzi pokrytej precyzyjnymi przewodami. Ich impedancja wynosi 48 omów, a pasmo przenoszenia to 5–40 000 Hz, co gwarantuje doskonały dźwięk studyjny na różnych urządzeniach odtwarzających.

Limitowana edycja słuchawek jest dostępna do przedpremierowego zamówienia w cenie 199 dolarów, z szerszą dostępnością zapowiedzianą na później w 2024 roku.

Beyerdynamic DT 770 PRO X

Tabela Specyfikacji:

CechaDT 770 PRO X Limited Edition
Typ PrzetwornikaDynamiczny
Zasada działaniaZamknięte
Akustyczne sprzęganie do uchaNaokolne
Pasmo przenoszenia5 – 40,000 Hz
Impedancja48 Ω
Nominalny poziom ciśnienia akustycznego98 dB
Maksymalna moc wejściowa210 mW
Tłumienie hałasu otoczenia16 dB A
Siła zacisku5.5 N
Waga305 g

Dodaj komentarz

cztery + 3 =