Nowe Inteligentne Domofony: Kolejny Krok w Rozwoju Smart Home

Nowe Inteligentne Domofony: Kolejny Krok w Rozwoju Smart Home

29 stycznia 2024 r. – Wprowadzenie nowych domofonów inteligentnych przez firmę specjalizującą się w rozwiązaniach smart home, otwiera kolejny rozdział w bezpieczeństwie domowym. Modele TP7 i SD7 stanowią najnowszą ofertę w portfolio produktów, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa domów od progu.

Innowacje w Dziedzinie Bezpieczeństwa Domowego

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na zaawansowane systemy zabezpieczeń, firma przedstawia dwa nowe modele domofonów. Te urządzenia reprezentują stopniowy postęp w dziedzinie inteligentnego domu, rozwijając funkcje znane z poprzednich modeli.

EZVIZ SD7: Połączenie Bezpieczeństwa i Wygody

Model TP7 wyposażony jest w ekran dotykowy i kamerę o wysokiej rozdzielczości. Jego szeroki kąt widzenia oraz jakość obrazu pozwalają na efektywniejsze monitorowanie otoczenia. Ponadto, urządzenie oferuje różnorodne opcje otwierania drzwi, w tym za pomocą kart RFID i systemu kodów dostępu, co umożliwia większą elastyczność w zarządzaniu dostępem do domu.

Funkcje Modelu TP7

  • Ekran Dotykowy i Klawiatura: Ułatwiają zarządzanie ustawieniami.
  • Kamera o Wysokiej Rozdzielczości: Zapewniająca lepszą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych.
  • Elastyczne Metody Otwierania: Dostęp za pomocą kart RFID i kodów dostępu.

EZVIZ SD7: Integracja Systemu Bezpieczeństwa

Model SD7 to monitor dotykowy, który umożliwia łatwe zarządzanie i integrację różnych urządzeń związanych z bezpieczeństwem domu. Jego prosta obsługa i elegancki design sprawiają, że urządzenie to jest atrakcyjnym dodatkiem do każdego nowoczesnego domu.

Kluczowe Cechy SD7

  • Prosta Obsługa: Intuicyjny interfejs użytkownika.
  • Integracja Urządzeń Bezpieczeństwa: Umożliwia centralne zarządzanie systemami zabezpieczeń.

EZVIZ SD7

O Firmie EZVIZ

Firma zajmuje się produkcją urządzeń smart home od 2013 roku. Znana jest z tworzenia rozwiązań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w domach. Jej produkty są dostępne w ponad 130 krajach, co świadczy o jej globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają ją użytkownicy.

na podstawie artykułu prasowego

Dodaj komentarz

16 − szesnaście =