Nowe Monitory AOC Gaming

AGON AOC: Nowe Monitory Gamingowe – Serii G4

AGON AOC rozpoczyna rok z impetem, wprowadzając zupełnie nową serię monitorów gamingowych do swojej linii AOC GAMING. Jako następca nagradzanej serii G2, nowa seria G4 zachwyca całkowicie nowym, eleganckim designem. Modele AOC GAMING 24G4X o przekątnej 23,8” (60 cm) oraz 27G4X o przekątnej 27″ (68 cm) wyposażone zostały w szybkie panele IPS, które zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, jeszcze szybszą częstotliwość odświeżania 180 Hz, czas reakcji do 1 ms GtG oraz kompatybilność z NVIDIA G-SYNC. Te zaawansowane funkcje w połączeniu z odważnym wyglądem sprawiają, że nowe modele są gotowe na podniesienie doświadczenia gamingowego zarówno dla entuzjastów, jak i zawodników e-sportu.

Podnosząc poprzeczkę dla monitorów gamingowych klasy podstawowej, oba modele oferują częstotliwość odświeżania 180 Hz, co gwarantuje płynną i responsywną rozgrywkę. W parze z rozmiarami ekranów 24″ i 27″, rozdzielczość Full HD (1920×1080) pozwala graczom na osiąganie wysokich ilości klatek na sekundę przy użyciu większości głównych GPU. Dzięki wykorzystaniu kolorowych i dokładnych paneli IPS z szerokimi kątami widzenia, monitory mogą być wykorzystywane również do lekkiej edycji grafiki/wideo lub streamingu poza graniem. Z czasem reakcji do 1 ms GtG, modele te są stworzone dla graczy, którzy wymagają najwyższej precyzji i jasności, pozwalając im na łatwiejsze eliminowanie przeciwników w szybkich tytułach takich jak FPS czy battle royale, czyniąc problem zjawy obrazu przeszłością. Monitory obsługują także HDR10, odbierając sygnały HDR dla żywych i dynamicznych wizualizacji. Obie jednostki są kompatybilne z NVIDIA G-SYNC, eliminując rozrywanie i zacinanie się obrazu dla płynniejszej akcji w grze z wykorzystaniem zmiennego odświeżania.

Nowatorski Design i Funkcjonalność

Modele 24G4X i 27G4X mogą pochwalić się całkowicie nowym designem, inspirowanym ostrymi liniami i niezwykłą estetyką samolotu stealth. Modele są wyposażone w bardziej kompaktową bazę niż poprzedniki, która jest zarówno stylowa, jak i funkcjonalna, zapewniając wystarczająco dużo miejsca dla klawiatur i myszy podczas intensywnej akcji e-sportowej. Z uniwersalnymi ciemnoszarymi akcentami i trójkątnymi kształtami na tyle, monitory prezentują nowoczesny wygląd, który doskonale komponuje się z różnorodnymi systemami gamingowymi.

Nowy Monitor AOC Gaming

Innowacja od Wewnątrz

Tak jak ich nowy wygląd zewnętrzny, modele 24G4X i 27G4X oferują świeże, intuicyjne i responsywne On-Screen Display od wewnątrz, ułatwiając graczom dostosowanie swojego doświadczenia oglądania. Alternatywnie, eleganckie i lekkie oprogramowanie AOC G-Menu pozwala użytkownikom na zmian

ę ustawień monitora zgodnie z ich preferencjami. OSD umożliwia włączenie funkcji gamingowych, takich jak nowy inteligentny celownik, który może zmieniać kolor punktu celowania w tle, zwiększając tym samym precyzję celowania i dając graczom przewagę w konkurencyjnym gamingu.

Świadomość Ekologiczna, Wyjątkowa Ergonomia

Udoskonalając poprzednie generacje modeli AOC GAMING, monitory te są teraz pakowane z użyciem papierowych materiałów amortyzujących, redukując tym samym wpływ na środowisko. Oba modele cechują się ergonomicznym stojakiem, pozwalającym na regulację wysokości, obrót, nachylenie oraz pivot, co umożliwia komfortowe sesje gamingowe. Ergonomiczny stojak pozwala użytkownikom na zachowanie zdrowej postawy, umożliwiając korzystanie z monitorów nie tylko do gier, ale także do nauki czy pracy przez cały dzień. Dzięki ich smukłej konstrukcji bazy, monitory stabilnie stoją na biurku, zajmując mniej miejsca. Monitory te są Flicker-Free i wyposażone w tryb LowBlue, co pozwala użytkownikom na komfortową grę w późnych godzinach. A dla graczy korzystających z ramion monitorowych, modele oferują opcję montażu VESA. Dzięki bezramkowemu designowi z trzech stron, są one szczególnie odpowiednie do instalacji wielomonitorowych. Wbudowane głośniki i wyjście na słuchawki umożliwiają użytkownikom szybkie stworzenie kompletnego zestawu gamingowego.

Nowy Monitor AOC Gaming

Podsumowanie

Nowa seria G4 od AGON by AOC z modelami 24G4X i 27G4X stanowi znaczący krok naprzód w świecie monitorów gamingowych. Przygotuj się na niezrównaną aktualizację dla e-sportu, zawierającą kompaktowe wyświetlacze o przekątnych 23,8 cala i 27 cali, błyskawiczne panele IPS, eliminację efektu rozmycia ruchu dzięki czasowi reakcji GtG do 1 ms i imponującej częstotliwości odświeżania 180 Hz. Prawdziwie optymalne wrażenia z gry czekają na Ciebie przy niskim opóźnieniu wejściowym. Pozbądź się ograniczeń dzięki designowi bezramkowemu z trzech stron, zapewniając pełne pole bitwy na twoich przygodach z grami. HDR10 przenosi treść na kolejny poziom, zapewniając jeszcze bardziej intensywne wrażenia wizualne.

Seria G4 to więcej niż tylko monitory – to brama do przyszłości gamingu, zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnych graczy.

Parametr 24G4X 27G4X
Rozmiar ekranu 23.8 cali 27 cali
Rozdzielczość 1920×1080 (Full HD) 1920×1080 (Full HD)
Częstotliwość odświeżania 180 Hz 180 Hz
Czas reakcji GtG 1 ms 1 ms
Regulacja wysokości 130 mm 130 mm
Technologia synchronizacji i HDR NVIDIA G-SYNC, HDR10 NVIDIA G-SYNC, HDR10
Typ matrycy Fast IPS Fast IPS
Typ ramki Bezramkowa z 3 stron Bezramkowa z 3 stron

Dodaj komentarz

3 × pięć =