Cyfrowa Przemiana w ArcelorMittal

Cyfrowa przemiana w ArcelorMittal: Kluczowa rola tabletów Getac

Warszawa, 31 stycznia 2024 – W erze cyfryzacji, ArcelorMittal France, globalny lider w dziedzinie stalownictwa i górnictwa, wznosi się na nowe wyżyny dzięki współpracy z Getac, specjalistą w dziedzinie wytrzymałych technologii mobilnych. Ta synergia, która trwa od 2020 roku, zapewnia ArcelorMittal zaawansowane narzędzia do optymalizacji pracy i produkcji, co jest kluczowym elementem w ich strategii tworzenia bardziej zrównoważonych i zaawansowanych produktów stalowych.

Wykorzystując wytrzymałe tablety Getac F110 i A140, ArcelorMittal France zyskuje nie tylko na niezawodności i trwałości sprzętu, ale również na komplementarności akcesoriów takich jak stacje dokujące, zasilacze samochodowe czy zdalne anteny. Te innowacje technologiczne są idealnie przystosowane do ciężkich warunków przemysłowych Dunkierki, gdzie silne wibracje, wysoka temperatura i kurz stanowią codzienność. Dzięki temu, pracownicy mogą efektywnie operować w środowisku narażonym na ekstremalne warunki, nie tracąc na jakości pracy.

ArcelorMittal nieustannie dąży do produkcji stali o wyższych standardach, minimalizując przy tym wpływ na środowisko. To zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju jest widoczne w ich innowacyjnych procesach produkcyjnych, które redukują zużycie energii i emisję CO2, jednocześnie obniżając koszty. W rezultacie, firma tworzy stal, która nie tylko jest mocniejsza i czystsza, ale także nadaje się do ponownego przetworzenia, wspierając rozwój ekologicznych pojazdów elektrycznych i infrastruktury energii odnawialnej.

Wykorzystanie tabletów Getac F110 i A140 w ArcelorMittal France to nie tylko kwestia sprzętu. To kompleksowe rozwiązanie IT, które obejmuje również wsparcie techniczne i serwisowe, dostosowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. Tablet F110, dzięki swojej pojemności przechowywania danych i szybkiej łączności, umożliwia pracownikom efektywne zarządzanie danymi w trudnych warunkach. Z kolei A140, z dużym 14-calowym ekranem i podwójną wymienną baterią, zapewnia maksymalną wydajność nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

rola tabletów Getac

Sébastien Denisselle, kierownik projektu Decarbo Digital w ArcelorMittal France Dunkerque, podkreśla znaczenie tabletów Getac w ich operacjach: „Tablety znacznie poprawiły dostępność naszej aplikacji i sprzętu, eliminując problemy z utratą połączenia sieciowego dzięki możliwości łączenia się z siecią 4G/5G„.

Getac Technology Corporation, jako światowy lider w dziedzinie wytrzymałych technologii mobilnych, dostarcza nie tylko sprzęt, ale także kompleksowe rozwiązania dla różnych sektorów przemysłu. Ich produkty i usługi są zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom pracy w wymagających warunkach, co czyni je idealnym partnerem dla firm takich jak ArcelorMittal, które dążą do ciągłego rozwoju i innowacji.

Współpraca ArcelorMittal z Getac stanowi znakomity przykład, jak technologia może wspierać przemysł w osiąganiu wyższej produktywności, efektywności i zrównoważonego rozwoju. Poprzez integrację zaawansowanych technologii mobilnych z codziennymi operacjami, ArcelorMittal nie tylko poprawia warunki pracy swoich pracowników, ale również zwiększa skuteczność swoich procesów produkcyjnych. W efekcie firma osiąga lepsze wyniki zarówno pod względem ekonomicznym, jak i środowiskowym.

Wytrzymałe tablety Getac, dostosowane do ekstremalnych warunków przemysłowych, umożliwiają pracownikom ArcelorMittal szybką i niezawodną komunikację, co jest kluczowe w obszarach, gdzie każda sekunda ma znaczenie. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań IT, firma może bardziej efektywnie zarządzać swoimi zasobami i procesami, co prowadzi do zwiększenia ogólnej wydajności.

Z kolei elastyczność i adaptacyjność rozwiązań Getac pozwalają na ich szybkie wdrażanie i dostosowanie do zmieniających się potrzeb i warunków pracy, co jest niezwykle ważne w dynamicznym i ciągle ewoluującym sektorze przemysłu ciężkiego. To wszystko przekłada się na mniejsze przestoje, lepsze wykorzystanie sprzętu i, co najważniejsze, na większe bezpieczeństwo pracowników.

Podsumowując, współpraca z Getac daje ArcelorMittal nie tylko technologiczną przewagę, ale także stanowi krok w stronę bardziej zrównoważonego i efektywnego przemysłu. To dowód na to, że odpowiednia integracja technologii może nie tylko ułatwić codzienne operacje, ale również przyczynić się do osiągnięcia długoterminowych celów rozwojowych firmy.

Na podstawie informacji prasowej.

Dodaj komentarz

5 × 2 =