Mysz Bezprzewodowa LAMZU Thorn

LAMZU Thorn: Ergonomia i Zaawansowana Technologia dla Graczy

LAMZU to firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów komputerowych, która zdobywa coraz większe uznanie wśród graczy na całym świecie. Po sukcesie modelu Atlantis, firma postanowiła wzbogacić swoją ofertę o pierwszą mysz ergonomiczną przeznaczoną wyłącznie dla użytkowników praworęcznych – Thorn. Produkt ten jest wariantem VAXEE Outset AX, ale charakteryzuje się nieco dłuższą budową oraz niższym profilem, co sprawia, że idealnie leży w dłoni, zapewniając komfort nawet podczas wielogodzinnej gry.

Jedną z najbardziej wyróżniających się cech Thorna jest zastosowanie sensora PixArt PAW3395, uznawanego za jeden z najlepszych na rynku pod względem precyzji i szybkości reakcji. To, w połączeniu z optycznymi przełącznikami głównymi RAESHA, eliminuje problem podwójnego kliknięcia, który może występować w innych myszach w wyniku zużycia. Dzięki tym innowacjom, Thorn zapewnia użytkownikom niezrównaną trwałość oraz niezawodność.

Innym kluczowym elementem, który przyczynia się do wyjątkowości Thorna, jest jego niewiarygodnie niska waga wynosząca zaledwie 54 g. Osiągnięto to poprzez zrezygnowanie z pełnej dolnej płyty, co nie wpływa jednak negatywnie na trwałość urządzenia. Dodatkowo, producent zadbał o maksymalny komfort użytkowania, wyposażając mysz w ślizgacze z czystego PTFE oraz dodając do zestawu dodatkową parę oraz taśmę gripową, co jest miłym akcentem dla osób poszukujących indywidualnej konfiguracji.

Mysz Bezprzewodowa LAMZU Thorn

LAMZU nie zapomniało również o aspekcie personalizacji, oferując użytkownikom zaawansowane oprogramowanie, które umożliwia dostosowanie wielu parametrów myszy, w tym przypisanie funkcji do przycisków, regulację czułości sensora, czy nawet zarządzanie profilami użytkownika. Mysz Thorn jest dostępna w dwóch kolorach – klasycznym czarnym oraz eleganckim białym, co pozwala na dopasowanie jej do osobistych preferencji oraz estetyki stanowiska.

Podsumowując, LAMZU Thorn reprezentuje nową generację myszy dla graczy, łącząc w sobie najnowsze technologie z myślą o ergonomii i wygodzie użytkowania. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, wysokiej jakości komponentom oraz możliwości personalizacji, Thorn z pewnością znajdzie uznanie wśród wymagających graczy, szukających niezawodnego narzędzia, które pomoże im osiągnąć przewagę w wirtualnym świecie.

ParametrSpecyfikacja
Waga52 g
SensorPixart PMW3395
Typ sensoraOptyczny
PrzełącznikiOptyczne
Maksymalna rozdzielczość26000 DPI
Maksymalne przyspieszenie50 G
Liczba przycisków6
RolkaTak, z enkoderem TTC Silver
Częstotliwość próbkowania1000 Hz (4000Hz z adapterem)
Czas pracy na akumulatorze80h
Wymiary119 x 58 x 42 mm
ZestawMysz, odbiornik USB (1000Hz), kabel USB-C,

woreczek-etui, adapter USB, ślizgacze PTFE, instrukcja obsługi

Dodaj komentarz

siedemnaście + 11 =