Mysz Corsair M75 AIR

ULTRALEKKA MYSZ GAMINGOWA DO GIER FPS CORSAIR M75 AIR WIRELESS

Corsair amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu peryferyjnego i wyposażenia dla graczy. Ich najnowszy produkt, myszka M75 Air osiąga wagę zaledwie 60 g, a jej ślizgacze wykonane są z czystego PTFE. Do śledzenia ruchów użyty został sensor Marksman Corsaira, który oferuje możliwość ustawienia czułości na poziomie do 26 000 CPI. Główne przyciski wyposażono w optyczne przełączniki TTC, co zapewnia minimalne opóźnienia kliknięć przy jednoczesnym uniknięciu problemu niechcianych podwójnych kliknięć spowodowanych zużyciem. Mysz obsługuje zarówno połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, jak i Bluetooth, oferując żywotność baterii odpowiednio na poziomie 45 i 100 godzin. Tradycyjne opcje dostosowania są dostępne w oprogramowaniu Corsair iCUE.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Rezygnacja z niepotrzebnych dodatków pozwoliła na osiągnięcie imponująco niskiej wagi 60 g, co umożliwia szybkie i precyzyjne ruchy, kluczowe dla sukcesu w dynamicznych grach FPS.

DOSKONAŁA PERFEKCJA

Dzięki ultra dokładnemu czujnikowi optycznemu CORSAIR MARKSMAN, mysz M75 AIR śledzi każdy ruch z niezrównaną precyzją, oferując możliwości śledzenia do 650 IPS i przyspieszenie do 50G, co zapewnia szybką reakcję i przewagę w grze.

PRZEWAGA DZIĘKI HIPERSZYBKOŚCI

Technologia SLIPSTREAM WIRELESS zapewnia połączenie z opóźnieniem poniżej 1 ms, reagując na działania użytkownika dwa razy szybciej niż konkurencja, co w praktyce oznacza możliwość gry do 34 godzin na jednym ładowaniu, a przy użyciu Bluetooth nawet do 100 godzin.

Mysz Corsair M75 AIR

ZINTEGRUJ SWÓJ SPRZĘT

Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia przekształcenie komputera w spójnie działający ekosystem, zapewniający wciągającą rozgrywkę i intuicyjną kontrolę, podnosząc wrażenia z gier na nowy poziom. Mysz M75 AIR WIRELESS jest więcej niż tylko peryferium; to klucz do dominacji w świecie cyfrowej rozrywki.

PARAMETRY

  • Waga: 60 g
  • Materiał ślizgaczy: Czysty PTFE
  • Sensor: Marksman Corsaira
  • Czułość CPI: Do 26 000 CPI
  • Przełączniki: Optyczne TTC
  • Typ połączenia: 2.4 GHz bezprzewodowe / Bluetooth
  • Żywotność baterii (2.4 GHz): 45 godzin
  • Żywotność baterii (Bluetooth): 100 godzin
  • Oprogramowanie: Corsair iCUE

Dodaj komentarz

3 × dwa =