Klawiatura Polar 65 od Arbiter Studio

Polar 65 od Arbiter Studio: Magnetyczne przełączniki dla wyjątkowej gry

Arbiter Studio wprowadza na rynek swoją pierwszą klawiaturę gamingową, Polar 65 stanowiącą kwintesencję innowacji. Mimo że jest to nowa marka, zarejestrowana dopiero w zeszłym roku, założyciele nie są nowicjuszami w branży klawiatur i akcesoriów do gier. Ich doświadczenie, zdobyte podczas pracy nad projektami dla innych firm, zaowocowało chęcią zaprezentowania własnych, unikalnych rozwiązań.

Polar 65 nie jest typową klawiaturą. Na pierwszy rzut oka może wydawać się kolejnym produktem inspirowanym azjatycką kulturą, jednak prawie każdy element tego urządzenia został specjalnie zaprojektowany dla marki Arbiter Studio. Największym atutem klawiatury są magnetyczne przełączniki Halla, które umożliwiają użytkownikom dostosowanie punktu aktywacji oraz korzystanie z funkcji szybkiego wyzwalania, niezbędnej w dynamicznych grach.

Polar 65

Zarówno płyta PCB, jak i cała konstrukcja klawiatury zostały zaprojektowane z myślą o odporności na kurz i zalanie. Obudowa z grubego, wytrzymałego aluminium oraz rzadko spotykany profil klawiszy dodatkowo wzbogacają ofertę dla entuzjastów klawiatur. Kluczem do sukcesu jest również fabrycznie naoliwione przełączniki i stabilizatory oraz bogata paleta kolorów klawiszy i obudowy do wyboru.

Polar 65

Polar 65 wyróżnia się nie tylko unikalnymi przełącznikami i budową, ale także zaawansowanymi funkcjami takimi jak ultra jasne oświetlenie RGB z 16 trybami, podwójnie wtryskiwane klawisze PBT w profilu KOP, oraz wbudowaną pamięcią umożliwiającą zapisywanie ustawień. Dzięki precyzyjnie dostrojonym przełącznikom Fuji Hall Effect Magnetic, oferującym 20 stopni czułości od 0,1mm do 3,8mm, klawiatura gwarantuje wyjątkową kontrolę nad każdym naciśnięciem klawisza.

Polar 65

Arbiter Studio zdecydowanie wkroczyło na rynek z imponującym produktem, który z pewnością przyciągnie uwagę entuzjastów klawiatur i graczy szukających innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań.

Specyfikacje przełączników

ParametrWartość
TypLiniowy
Początkowa siła36g
Zakres aktywacji0.1 – 3.8mm
Siła końcowa60g
Całkowity skok4mm
Żywotność100M

Klawisze i obudowa

ParametrWartość
Materiał klawiszyPBT
Profil klawiszyKOP
Materiał obudowyAluminium CNC
KonstrukcjaNano powłoka PCB, IP54

Oświetlenie i dodatki

ParametrWartość
OświetlenieRGB na każdy klawisz
Tryby oświetlenia16 trybów
Dodatkowe klawisze8 dodatkowych klawiszy

Dodaj komentarz

2 + 12 =