Nowość od Creative: Głośniki Pebble X i X Plus

Creative Pebble X i X Plus: Przekształć swoje biurko w audio-wizualną oazę

Creative z radością ogłasza wprowadzenie na rynek najnowszych dodatków do cenionej serii Pebble – Creative Pebble X oraz Creative Pebble X Plus. Te doskonale dostrojone głośniki mają na celu przekształcenie stanowisk pracy użytkowników lub dowolnej konfiguracji w imponującą oazę dźwięku. Dzięki imponującej mocy RMS do 30 W oraz mocy szczytowej do 60 W, oba modele głośników 2.0 i 2.1 obiecują wyjątkowe doświadczenia słuchowe zarówno w muzyce, filmach, jak i grach. Oprócz swoich zalet, najnowsze głośniki Creative Pebble X zachwycają możliwością dostosowywania oświetlenia RGB, pozwalając użytkownikom na stworzenie pulsującego świetlnego spektaklu dostosowanego do każdego nastroju. Wraz z trybami przewodowym i bezprzewodowym, te nowoczesne głośniki stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących premium ulepszenia audio na swoim biurku.

Creative Pebble X

Seria Creative Pebble X debiutuje z potężnym uderzeniem audio, dzięki udoskonalonym, specjalnie dostrojonym 2,75-calowym głośnikom pełnozakresowym, oferując prawdziwie wciągające wrażenia słuchowe. Oba modele mogą pochwalić się ikoniczną konstrukcją pod kątem 45°, starannie zaprojektowaną dla optymalizacji wrażeń słuchowych. Creative Pebble X Plus podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując elegancki subwoofer z podwójnymi pasywnymi radiatorami, zaprojektowany tak, aby bezproblemowo wpasować się w każdą konfigurację biurka. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak Dialog+ i BassFlex, te najnowsze głośniki mogą dostarczać potężne basy i krystalicznie czyste dialogi bez kompromisu w głośności. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, te głośniki mogą otoczyć użytkowników mocą akustyczną dochodzącą do 15 W RMS i szczytową mocą 30 W po podłączeniu do portu PC. Podłączone do adaptera PD o mocy 30 W (lub wyższej), te głośniki naprawdę błyszczą, dostarczając moc szczytową do 60 W, uwalniając pełny potencjał audio dla wyjątkowych wrażeń słuchowych.

Doświadcz wybuchu koloru z dostosowywanym oświetleniem RGB, oferującym paletę 16,8 miliona odcieni i sześć wbudowanych predefiniowanych ustawień. To zabawny sposób dla użytkowników na spersonalizowanie swoich przestrzeni pracy, dopasowując je do swojego unikalnego stylu dla wciągającego doświadczenia audio-wizualnego.

Łączność jest również bardzo prosta, z obsługą trybów przewodowych i bezprzewodowych, w tym odtwarzania audio przez USB, Bluetooth i uniwersalnego portu wejściowego AUX 3,5 mm. Dodatkowo, podwójne porty dla słuchawek i mikrofonu dodają wygody do komunikacji i prywatnego słuchania późno w nocy.

Creative Pebble X

Aby odblokować pełny potencjał głośników, użytkownicy mogą łatwo pobrać aplikację Creative na Windows. Ta aplikacja zapewnia dostęp do technologii audio Sound Blaster Acoustic Engine, takich jak Surround, Smart Volume, Bass, Crystallizer i EQ. Użytkownicy mogą również personalizować oświetlenie RGB i inne funkcje za pomocą modułów aplikacji Creative, dostępnych na Windows, w Apple App Store i Google Play Store.

Parametr Creative Pebble X Creative Pebble X Plus
Konfiguracja głośnika 2.0 2.1
Moc RMS Do 15W (30W z adapterem PD) Do 15W (30W z adapterem PD)
Moc szczytowa Do 30W (60W z adapterem PD) Do 30W (60W z adapterem PD)
Przetworniki 2,75-calowe głośniki pełnozakresowe 2,75-calowe głośniki pełnozakresowe + Dual passive radiators
Oświetlenie RGB Tak, 16.8 mln kolorów Tak, 16.8 mln kolorów
Łączność USB, Bluetooth 5.3, AUX 3,5 mm USB, Bluetooth 5.3, AUX 3,5 mm
Technologie Audio BassFlex, Acoustic Engine, Dialog+ BassFlex, Acoustic Engine, Dialog+
Wymiary głośnika 139.2 x 136.5 x 131.8 mm 139.2 x 136.5 x 131.8 mm
Wymiary subwoofera Brak 156 x 156.4 x 158.5 mm
Obsługiwane platformy PC, Mac, PS5, Switch, Mobile PC, Mac, PS5, Switch, Mobile

Dodaj komentarz

14 + siedem =