RAINBOW 2 Pro: Zaawansowany Pad do gier

RAINBOW 2 Pro od BIGBIG WON: Wszechstronność i Nowoczesność w Kontrolerach do Gier

BIGBIG WON twórca akcesoriów do gier ogłasza wprowadzenie na rynek swojego najnowszego kontrolera – RAINBOW 2 Pro Wireless Gaming Controller. Ten nowoczesny kontroler ma cel zdefiniować na nowo doświadczenia związane z graniem na wielu platformach, w tym na komputerach, konsolach i urządzeniach mobilnych. Skierowany jest dla graczy o różnym stopniu zaawansowania, od hardcore’owych miłośników gier po okazjonalnych graczy, pad oferuje szeroki zakres funkcji wysokiej klasy. Kontroler jest również oferowany w zestawie z dokiem ładującym, trzema zestawami nakładek na joysticki i dwoma zestawami nakładek na krzyżak D-pada.

RAINBOW 2 Pro wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami zaprojektowanymi, by zapewnić graczom przewagę konkurencyjną. Aplikacja BIGBIG WON „Elite” umożliwia dostosowywanie w czasie rzeczywistym kontroli ruchu, joysticka, spustów, przycisków oraz ustawień makro. Efekty oświetlenia RGB mogą być również personalizowane przez aplikację, co zwiększa immersję w grze zgodnie z preferencjami użytkownika. Kontroler posiada także dwa przyciski z tyłu oraz dwa dodatkowe przyciski na górze, które mogą być skonfigurowane według potrzeb. Ponadto, wbudowana funkcja Dual Motor Vibration z regulowaną intensywnością poziomów wibracji, sprawia, że doświadczenia z grą stają się jeszcze bardziej wciągające. Zawiera również wymienne joysticki i krzyżak D-Pad, które można wymieniać w zależności od gatunku gry, by uzyskać przewagę nad innymi.

Z RAINBOW 2 Pro, łączność nie jest już problemem, gdyż gracze mogą cieszyć się wolnością bezprzewodowej rozgrywki za pomocą 2.4G, Bluetooth’a lub wybrać tradycyjne połączenie przewodowe za pomocą kabla USB. Zapewnia to niezawodne i wolne od interferencji połączenie, dając graczom elastyczność grania na różnych platformach. Funkcja Near Field Communication kontrolera umożliwia bezprzewodowe wykrywanie Amiibo na platformie Switch, podczas gdy funkcja jednego dotknięcia pozwala na szybkie aktywowanie hosta Switch, nawet z trybu uśpienia.

RAINBOW 2 Pro

RAINBOW 2 Pro to kontroler ostatecznych osiągów, zaprojektowany z myślą o bezproblemowej kompatybilności z głównymi platformami do gier, eliminując potrzebę dodatkowych sterowników. Wprowadza szereg funkcji, które podnoszą doświadczenia z grą na nowy poziom, w tym ultra-wysoką częstotliwość 1000 Hz, żyroskop 6-osiowy, 4 przyciski do mapowania, personalizację przez aplikację, wibracje, NFC i funkcję Wake-Up.

Wyprodukowany z precyzją i innowacyjnością, kontroler cechuje się półprzezroczystą obudową z matową powierzchnią, zapewniając elegancki i ergonomiczny design dla komfortowych sesji gier. Włączenie 2 niestandardowych przycisków z tyłu, 2 przycisków górnych, spustów Hall-effect i joysticka ALPS zapewnia precyzyjną kontrolę w każdym scenariuszu gry.

RAINBOW 2 Pro wprowadza również technologię GYROCON+, dostarczając nieporównywalne doświadczenie celowania ruchem dla graczy PC. Z joystickiem o zerowej martwej strefie dla bardziej precyzyjnego celowania joystickiem o rozdzielczości 12-bitowej i 2000+ osi, kontroler gwarantuje płynną i responsywną rozgrywkę. Spust efektu Halla dodatkowo zwiększa precyzję, oferując graczom optymalną kontrolę dla różnych gatunków gier. Niezależnie od tego, czy jest to stabilizowanie celowania w najnowszej grze FPS, czy dążenie do pierwszego miejsca w symulatorze wyścigowym, RAINBOW 2 Pro jest idealnym do tego idealnym narzędziem. Dodatkowe funkcje obejmują wbudowany akumulator 1000mAh, zapewniający imponujące 15 godzin rozgrywki po pełnym naładowaniu, oraz wygodne gniazdo audio 3,5 mm.

RAINBOW 2 Pro

Podsumowując, BIGBIG WON RAINBOW 2 Pro to kontroler, który łączy w sobie innowacyjne technologie i ergonomiczny design, by dostarczyć graczom najwyższej klasy doświadczenie w grach na różnorodnych platformach. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak personalizacja za pomocą aplikacji, przypisywanie przycisków, regulowana wibracja, wymienne joysticki i D-Pad, a także wsparcie dla różnych metod łączności, RAINBOW 2 Pro stanowi esencję tego, co najlepsze w dzisiejszej technologii gamingowej. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym graczem, czy okazjonalnym użytkownikiem, ten kontroler zapewni ci przewagę, której potrzebujesz, aby cieszyć się grami na najwyższym poziomie.

ParametrOpis
Cena/Cena za zestaw$64.99/$79.99
KompatybilnośćWindows PC, Xbox, PS4, Android, iOS, Nintendo Switch
Sposób połączenia2.4G, Bluetooth, Kabel USB
Wzór powierzchniMatowy
AntypoślizgowośćGumowany uchwyt
Dodatkowe przyciski2 górne przyciski i 2 tylne przyciski
JoystickALPS
SpustDziała na zasadzie efektu Halla
Regulacja głośnościTak
AudioMini jack 3,5mm
Bateria1000mAh
Stacja ładującaTak
Regulacja wibracjiSilne/Średnie/Słabe/Wyłączone
AplikacjaTak
Funkcja budzenia jednym przyciskiemTak
Wymienny joystickTak
D-pad4-drożny cap / 8-drożny cap (mikro-przełącznik)

Dodaj komentarz

cztery × trzy =