CORSAIR K65 PLUS WIRELESS: Klawiatura Gamingowa

CORSAIR K65 PLUS WIRELESS: Perfekcja i Styl w Świecie Klawiatur Gamingowych

CORSAIR ogłasza premierę wyjątkowego dodatku do swojej nagradzanej serii klawiatur do gier: K65 PLUS WIRELESS. Pięknie wykonana, wyposażona we wszystko, co potrzebne do zwycięstwa, klawiatura o układzie 75% maksymalizuje zarówno wydajność, jak i styl. Uruchomienie K65 PLUS WIRELESS pozwala wyrazić zarówno gamingową osobowość, jak i pasję do klawiatur.

Potężna wydajność zamknięta w zgrabnym profilu 75% optymalizuje przestrzeń na biurku potrzebną dla myszy, jednocześnie zachowując niezbędne klawisze strzałek i funkcjonalne, ułatwiając kontrolę w grze. Pre-smarowane przełączniki liniowe CORSAIR MLX Red są niezwykle płynne i rejestrują każde naciśnięcie z precyzyjną reakcją. Możliwość wymiany przełączników na dowolne inne bez konieczności użycia lutowania pozwala na dostosowanie klawiatury do indywidualnych preferencji gracza. K65 PLUS WIRELESS oferuje ultra-zadowalające doznania podczas pisania, bez potrzeby modyfikacji. Każde naciśnięcie klawisza jest łagodzone przez dwie warstwy wewnętrznego tłumienia dźwięku, co docenią wszyscy w pobliżu. Klawisze PBT z podwójnym wtryskiem w kolorach szaro-srebrnych komponują się z każdym biurkiem.

CORSAIR K65 PLUS WIRELESS

Łączność i gra stają się bardziej płynne niż kiedykolwiek. K65 PLUS WIRELESS oferuje ultra-szybkie połączenie bezprzewodowe 2.4 GHz o niskim opóźnieniu do gier lub Bluetooth do tabletów, telefonów i innych urządzeń, wszystko z bezpiecznym szyfrowaniem AES i do 266 godzin pracy na jednym ładowaniu przy wyłączonym podświetleniu RGB. Przełączanie między układami PC a Mac odbywa się poprzez prostą zmianę switcha, a połączenie z wieloma urządzeniami jest możliwe za jednym naciśnięciem klawisza.

Dla entuzjastów RGB, K65 PLUS WIRELESS ożywa dzięki per-klawiszowemu podświetleniu RGB, które można dowolnie dostosować za pomocą oprogramowania CORSAIR iCUE. Moc iCUE umożliwia nagrywanie makr, przemapowanie klawiszy i synchronizację klawiatury z resztą setupu pod kątem RGB i profilów iCUE Murals, tworząc atmosferę idealną do gier i pracy.

CORSAIR K65 PLUS WIRELESS

K65 PLUS WIRELESS jest dostępna od zaraz w sklepie internetowym CORSAIR oraz u autoryzowanych sprzedawców i dystrybutorów na całym świecie. Klawiatura objęta jest dwuletnią gwarancją, a wsparcie techniczne i serwis klienta CORSAIR dostępne są na całym świecie.

ParametrSpecyfikacja
Format75%
Styl montażu obudowyPianka tłumiąca dźwięk PC, podkładka silikonowa
KolorystykaCzarny/Szary
KlawiszeDye-sub PBT jednostrzałowe
PodświetlenieIndywidualnie podświetlane LED i programowalne na każdym klawiszu
PrzełącznikiHot-swappable CORSAIR Red liniowe mechaniczne, siła aktywacji 45g, dystans aktywacji 1.9mm, całkowity skok 4mm, gwarantowane na 70 milionów naciśnięć
Łączność2.4GHz/Bluetooth/1x USB 3.0 Typ-A
Żywotność baterii266 godzin z wyłączonym podświetleniem
Ładowanie bateriiŁadowanie przez USB w 5–6 godzin, w zależności od rozładowania baterii i użytkowania
Pojemność baterii4200mAh
Wymiary baterii165.0 x 52.2 x 3.8 mm
MacierzPełne rollover klawiszy (NKRO) z 100% anti-ghosting
Częstotliwość odświeżaniaDo 1,000Hz hyper-polling
Profile na pokładzie4
Kontrola mediówSkróty FN
Kontrola jasnościSkróty FN/Pokrętło regulacyjne
Klawisz blokady systemu WindowsSkrót FN
Regulowana wysokośćTak
Podpórka pod nadgarstkiNie
Plug & PlayTak
Kompatybilność z konsolamiXbox One, Xbox Series X
Kabel1.8 m, USB Type-C na Type-A, odpinany, czarny, bez plątania gumowy
Wymiary320 x 136 x 35 mm
Waga0.918kg
GwarancjaDwa lata

Dodaj komentarz

18 − 3 =