ACCENTUM Plus Wireless: Słuchawki bezprzewodowe

ACCENTUM Plus Wireless: Przełom w słuchaniu bez ograniczeń

Firma Sennheiser, znana z dostarczania wysokiej jakości rozwiązań audio, wprowadza na polski rynek najnowsze słuchawki z serii ACCENTUM – model Plus Wireless. Te zaawansowane technologicznie słuchawki bezprzewodowe łączą w sobie najlepsze cechy swoich poprzedników z serii MOMENTUM 4, zapewniając użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia słuchowe oraz niezrównaną wygodę użytkowania.

ACCENTUM Plus Wireless wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową żywotnością baterii – do 50 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu oraz możliwością szybkiego doładowania, które dostarcza 5 godzin pracy po zaledwie 10 minutach ładowania. Dzięki temu słuchawki są idealnym towarzyszem długich podróży czy intensywnego korzystania z multimediów.

Słuchawki wyposażono w hybrydową adaptacyjną technologię redukcji szumów (ANC), która dynamicznie dostosowuje się do otaczającego środowiska, zapewniając użytkownikom spokojny i niezakłócony odsłuch. Dzięki temu, nawet w hałaśliwym otoczeniu, można cieszyć się czystym i głębokim dźwiękiem.

ACCENTUM Plus Wireless

Za jakość dźwięku odpowiada również wyjątkowa konstrukcja akustyczna słuchawek oraz zaawansowane technologie, takie jak kodek aptX Adaptive, które gwarantują stabilność połączenia i wysoką jakość przekazu audio. Wbudowane przetworniki o średnicy 37 mm i funkcja personalizacji dźwięku, opracowana we współpracy z Instytutem Fraunhofera, umożliwiają dopasowanie brzmienia do indywidualnych preferencji słuchacza.

Kontrola nad słuchawkami jest intuicyjna i wygodna, dzięki zastosowaniu panelu dotykowego oraz aplikacji Smart Control, która umożliwia zarządzanie ustawieniami dźwięku, połączeniami Bluetooth oraz dostosowywanie funkcji słuchawek do własnych potrzeb. Dodatkowo, funkcja multipoint pozwala na płynne przełączanie się między urządzeniami bez konieczności ponownego parowania.

ACCENTUM Plus Wireless to nie tylko technologia, ale również komfort noszenia. Ergonomiczna konstrukcja, miękkie poduszki nauszników oraz regulowany pałąk gwarantują, że słuchawki idealnie dopasowują się do kształtu głowy, zapewniając komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.

ACCENTUM Plus Wireless

W zestawie znajdziemy nie tylko słuchawki, ale również kabel do ładowania USB-C, futerał do przenoszenia oraz kabel pomocniczy, co czyni ACCENTUM Plus Wireless kompletnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość dźwięku, wygodę i nowoczesne technologie. Cena modelu, dostępnego w kolorach czarnym i białym, wynosi 999 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę w segmencie premium.

Parametr Wartość
Pasmo przenoszenia 10 – 22000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 106 dB SPL (1 kHz / 0 dB FS)
Pasmo przenoszenia mikrofonu 50 – 8000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0.3% (przy 1 kHz/100 dB)
Złącze USB-C
Waga 227 g
Żywotność baterii 50 godzin
Czas szybkiego ładowania 5 godzin odtwarzania w 10 minut
Technologia ANC Adaptacyjny hybrydowy
Bluetooth 5.2
Kodeki audio aptX Adaptive, AAC, SBC
Korektor dźwięku 5-pasmowy, personalizacja
Kontrola dotykowa Tak
Aplikacja mobilna Sennheiser Smart Control
Dostępne kolory Czarny, Biały
Cena (PLN) 999,00

Dodaj komentarz

cztery + jedenaście =