Słuchawki SKILLER SGH50 od Sharkoon

SKILLER SGH50 od Sharkoon: Szczyt komfortu i dźwięku dla pasjonatów gier

Sharkoon międzynarodowy dostawca komponentów PC i akcesoriów o wysokiej jakości i wydajności, wprowadza na rynek białą wersję swojego certyfikowanego Hi-Res zestawu słuchawkowego do gier SKILLER SGH50. Ta nowa propozycja, skierowana do entuzjastów jasnych aranżacji gamingowych, wyróżnia się nie tylko kolorem, ale także komfortem użytkowania dzięki nowym, hybrydowym nausznikom.

SKILLER SGH50

Nauszniki hybrydowe, pokryte kombinacją syntetycznej skóry i tkaniny, są już fabrycznie zamontowane w białej wersji SKILLER SGH50, podczas gdy tradycyjna czarna wersja wyposażona jest w nauszniki wyłącznie z syntetycznej skóry. Sharkoon kładzie nacisk na komfort użytkowania, dodając do czarnej wersji również opcję nauszników hybrydowych. Pałąk automatycznie dostosowujący się do kształtu głowy użytkownika to kolejny element podnoszący komfort noszenia.

Technologia zastosowana w obu wersjach kolorystycznych jest identyczna – 50-milimetrowe przetworniki zapewniają dźwięk wysokiej rozdzielczości w zakresie od 10 Hz do 40 kHz. Taka charakterystyka pozwala na precyzyjne lokalizowanie przeciwników w grach i także wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki. Mikrofon z filtrem pop zapewnia czysty przekaz głosu podczas rozmów i konferencji wideo, z możliwością łatwego odłączenia, gdy nie jest potrzebny.

Modularne połączenia i elastyczne okablowanie TPE umożliwiają łatwe i szybkie podłączenie do różnorodnych urządzeń za pomocą powszechnie dostępnych portów audio. Kompaktowy kontroler w linii pozwala na błyskawiczne wyciszenie mikrofonu i regulację głośności.

SKILLER SGH50

SKILLER SGH50 jest już dostępny w białej wersji w sugerowanej cenie detalicznej 60 euro, oferując kompleksowe rozwiązanie zarówno dla graczy, jak i miłośników muzyki. Dzięki starannej optymalizacji akustycznej i impedancji na poziomie 55 omów, headset zapewnia certyfikowaną jakość dźwięku Hi-Res i dobrze zbalansowane brzmienie, co umożliwia cieszenie się każdym detalem muzyki oraz precyzyjne lokalizowanie przeciwników w grach. Dwie pary wymiennych nauszników zapewniają różnorodność komfortu i doświadczenia dźwiękowego, podkreślając zaangażowanie Sharkoon w dostarczanie produktów spełniających potrzeby użytkowników poszukujących zarówno jakości, jak i komfortu.

ParametrOpis
TypStereo Headset
KonstrukcjaNauszne
Kabel podłączeniowyTRRS/Wtyczki stereo 3,5 mm
Tryb SurroundTak
Waga bez kabla342 g
Średnica membran50 mm
Impedancja55 Ω
Pasmo Przenoszenia10 Hz – 40 000 Hz
Czułość112 dB ± 3 dB
Maks. moc40 mW
Regulacja głośnościPrzez pilota na kablu
Impedancja mikrofonu2,2 kΩ
Pasmo Przenoszenia mikrofonu100 Hz – 10 000 Hz
Czułość mikrofonu-38 dB ± 3 dB
Odłączalny mikrofonTak
Wyciszenie mikrofonuPrzez pilota na kablu
Okablowanie modularneTak
Całkowita długość kabla1x Wtyczka stereo 3,5 mm (TRRS): 110 cm + 150 cm;

2x Wtyczka stereo 3,5 mm: 110 cm + 150 cm + 30 cm

Pozłacane stykiTak
KompatybilnośćPC, Smartfony, PlayStation 5/4, Xbox Series S/X
Zawartość opakowaniaSKILLER SGH50, Dodatkowa para nauszników

Dodaj komentarz

5 × 3 =