MagicBook Pro 16 Odkrywa Nowe Horyzonty

Kosmiczny Szept Technologii: MagicBook Pro 16 Odkrywa Nowe Horyzonty

W dobie sztucznej inteligencji, HONOR wprowadza na rynek laptop MagicBook Pro 16, zapowiadając nową erę w świecie komputerów osobistych. Wyposażony w zaawansowane możliwości AI, stworzone we współpracy z gigantami technologicznymi takimi jak Microsoft, Intel i NVIDIA, laptop ma na celu przedefiniowanie tradycyjnych interakcji z urządzeniem i oferowanie użytkownikom nieporównywalnych doświadczeń.

George Zhao, CEO firmy HONOR, podkreśla znaczenie otwartej współpracy z partnerami branżowymi w budowaniu bogatego ekosystemu. Współpraca z Microsoftem przynosi optymalizację zasobów w czasie rzeczywistym, łączność między urządzeniami i szereg funkcji AI, z kolei długotrwała współpraca z Intelem umożliwia wykorzystanie nowych procesorów Intel Core Ultra, które oferują wyjątkowe doświadczenia użytkownika dzięki trzem silnikom AI: CPU, GPU i nowemu NPU.

MagicBook Pro 16

HONOR MagicBook Pro 16 wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale również eleganckim designem oraz wyjątkowymi funkcjami współpracy między urządzeniami, umożliwiającymi płynne przenoszenie okien między smartfonem a PC. MagicOS 8.0, system operacyjny tego laptopa, wykorzystuje zaawansowane możliwości AI do zapewnienia bezproblemowej współpracy i łączności w ekosystemie, ułatwiając użytkownikom życie i pracę.

Pod względem wydajności, HONOR MagicBook Pro 16 napędzany jest przez procesor Intel Core Ultra 7 155H i dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 40, co zapewnia niezrównaną wydajność i możliwości wielozadaniowości. Oprócz tego, laptop oferuje doskonałe doświadczenia audio-wizualne, dzięki 16-calowemu ekranowi FullView i sześciu głośnikom zapewniającym przestrzenny dźwięk, będąc pierwszym laptopem z taką technologią audio na bazie systemu Windows.

MagicBook Pro 16

HONOR MagicBook Pro 16, będący na Windowsie 11, dostępny będzie w kolorach białym i fioletowym, z globalnym uruchomieniem planowanym na II kwartał. Ta innowacja markuje początek nowej ery, gdzie AI odgrywa kluczową rolę, nie tylko poprawiając wydajność i efektywność, ale także przekształcając interakcję użytkownika z urządzeniem w coś zupełnie nowego i ekscytującego.

ParametrSpecyfikacja
ProcesorIntel Core i7 10. generacji
Pamięć RAM16 GB DDR4
Przechowywanie512 GB SSD
Ekran16 cali, 144Hz, 1920×1080
Karta graficznaNVIDIA GeForce RTX 3060
Bateria73 Wh, do 12 godzin pracy
System operacyjnyWindows 11 Pro

Dodaj komentarz

piętnaście − 13 =