Mio MiVue E60: Zaawansowana Ochrona i Jakość Obrazu dla Twojego Samochodu

Mio MiVue E60: Zaawansowana Ochrona i Jakość Obrazu dla Twojego Samochodu

W odpowiedzi na rosnące potrzeby kierowców dotyczące bezpieczeństwa i jakości rejestracji wideo, Mio wprowadza na rynek nową kamerę samochodową tylną – Mio MiVue E60. Urządzenie to wyróżnia się zaawansowaną technologią nagrywania w jakości HDR 2.5K (1440p przy 30 klatkach na sekundę), co zapewnia wyjątkową czystość i szczegółowość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki sensorowi Sony z technologią STARVIS CMOS oraz przysłonie F1.8, MiVue E60 oferuje doskonałą widoczność w nocy, co stanowi istotny atut w kontekście bezpieczeństwa.

Zaawansowane funkcje, takie jak system ostrzegania o ryzyku kolizji z tyłu (RCW), automatyczne włączanie się w trybie parkingowym oraz możliwość wykrywania ruchu, znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników. Dodatkowo, kamera posiada obszerny kąt widzenia 145°, co zapewnia szerokie pole obserwacji. Mio MiVue E60 jest kompatybilna z modelami Mio MiVue 935W i 955W, a jej cena ustalona została na 349 zł, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku kamer samochodowych. Produkt objęty jest również 3-letnią gwarancją, co świadczy o wysokiej jakości i niezawodności urządzenia.

Mio MiVue E60:

ParametrWartość
RozdzielczośćHDR 2.5K (1440p przy 30 fps)
SensorSony z technologią STARVIS CMOS
PrzysłonaF1.8
Kąt widzenia145°
Funkcje bezpieczeństwaOstrzeganie o ryzyku kolizji z tyłu (RCW), automatyczne włączanie się w trybie parkingowym, wykrywanie ruchu
KompatybilnośćMio MiVue 935W, 955W
Cena349 zł
Gwarancja3 lata

 

Na podstawie informacji prasowej

Dodaj komentarz

dwa × 3 =