Corsair M75 i M75 WIRELESS

Corsair M75 i M75 WIRELESS: Zwinność Spotyka Styl w Najnowszym Gamingowym Arsenale

Corsair z dumą wprowadza na rynek dwa nowe, przyciągające uwagę dodatki do linii myszy gamingowych: M75 i M75 WIRELESS. Obie myszy, posiadają ten sam nagradzany kształt i wydajność, która przyniosła sławę modelowi M75 AIR, oferują maksymalny komfort i kontrolę, a przy tym wzbogacają lekką konstrukcję o efekty RGB. Zarówno M75, jak i M75 WIRELESS, są stworzone, by w najbardziej zaciętych meczach nie tylko zapewnić zwycięstwo, ale również robić to z klasą.

Corsair M75 i M75 WIRELESS

Precyzyjnie wyrzeźbiony design myszy M75 ponownie wyróżnia się na tle konkurencji, stawiając na precyzję i ergonomię. Myszy z serii M75 są zaprojektowane od podstaw, by oferować jedne z najbardziej przemyślanych rozwiązań na rynku. Ważące odpowiednio 74 g i 89 g, modele M75 i M75 WIRELESS wyróżniają się lekkością i zwinnością, ułatwiając szybkie manewry i drobne korekty. Każda z myszy posiada oburęczny kształt z wymiennymi, magnetycznymi przyciskami bocznymi, które wspierają grę zarówno prawą, jak i lewą ręką, a także pozwalają na programowanie za pomocą oprogramowania Corsair iCUE. Dzięki iCUE można również dostosować stylowe, dwustrefowe oświetlenie RGB, tworząc unikalny wygląd dla każdego gracza.

M75 WIRELESS w kolorach białym i czarnym oferuje graczom wolność bezprzewodową bez kompromisów w zakresie opóźnień. Działania są transmitowane z zerowym opóźnieniem dzięki ultra-szybkiemu i niezawodnemu połączeniu SLIPSTREAM WIRELESS sub-1 ms. Długotrwała bateria pozwala na grę do 210 godzin przez Bluetooth, a także na kontynuowanie rozgrywki w trybie przewodowym USB podczas ładowania myszy.

Oba modele z rodziny M75 są wyposażone w funkcje, które podniosą Twoją grę na wyższy poziom. 100% stópki z PTFE zapewniają niesamowicie płynny ślizg, ułatwiając spektakularne ruchy myszą. Laserowo precyzyjny sensor optyczny Corsair MARKSMAN o rozdzielczości 26K DPI śledzi nawet najmniejsze ruchy. Bezszczelinowe przyciski Corsair QUICKSTRIKE aktywują optyczne przełączniki kliknięć lewego i prawego przycisku natychmiast, przekazując polecenia do gier z zawrotną prędkością.

Corsair M75 i M75 WIRELESS

M75 i M75 WIRELESS to połączenie lekkiej zwinności i stylowego oświetlenia RGB, które odblokowuje nieograniczony potencjał. Dostępność, gwarancja i cena Myszy gamingowe Corsair M75 i M75 WIRELESS są dostępne od razu w Corsair Webstore oraz w autoryzowanej sieci sprzedaży detalicznej i dystrybutorów na całym świecie.

Parametr M75 M75 WIRELESS
Model M75 M75 WIRELESS
Typ połączenia Przewodowy Bezprzewodowy SLIPSTREAM WIRELESS / Bluetooth
Waga 74 g 89 g
Kształt Oburęczny Oburęczny
Przyciski boczne Wymienne, magnetyczne Wymienne, magnetyczne
Oprogramowanie Corsair iCUE Corsair iCUE
Kolor Biały/Czarny Biały/Czarny
Czas pracy na baterii (Bluetooth, bez RGB) Do 210 godzin
Sensor DPI Corsair MARKSMAN 26K Corsair MARKSMAN 26K
Stopy myszy 100% PTFE 100% PTFE
Przyciski QUICKSTRIKE Tak Tak
Częstotliwość raportowania 1000 Hz 1000 Hz

Dodaj komentarz

11 − cztery =