SteelSeries Aerox 9 Wireless: Bezprzewodowa Mysz Gamingowa

Aerox 9 Wireless: Rewolucja w Świecie Gier MMO i MOBA

W dzisiejszych czasach, gdzie rynek urządzeń peryferyjnych dla graczy jest nasycony, Aerox 9 Wireless wyróżnia się jako niekwestionowany lider w swojej kategorii. Ultralekka, wytrzymała i zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających grach MMO i MOBA, ta mysz gamingowa jest kwintesencją innowacji i wygody.

Aerox 9 Wireless

Zaledwie 89 g wagi sprawia, że Aerox 9 Wireless jest niezwykle komfortowa nawet podczas maratonów gamingowych. Ergonomiczny design oraz 18 programowalnych przycisków, w tym 12-przyciskowy panel boczny, gwarantują nieprzerwany dostęp do niezbędnych funkcji i makr, co znacząco zwiększa efektywność gry.

Technologia Quantum 2.0 Wireless, zapewniająca błyskawiczne przesyłanie danych zarówno przez łącze 2,4 GHz, jak i Bluetooth 5.0, razem z imponującą żywotnością baterii do 180 godzin, stanowi o sile Aerox 9. Szybkie ładowanie, które przywraca godziny gry w zaledwie 15 minut, dodatkowo podnosi poprzeczkę w kategorii urządzeń bezprzewodowych.

Aerox 9 Wireless

AquaBarrier to kolejna zaleta, chroniąca mysz przed wodą, kurzem i innymi zagrożeniami, co jest szczególnie cenne w przypadku intensywnego użytkowania. Sensor TrueMove Air z rzeczywistym śledzeniem 1 do 1 i rozdzielczością 18 000 CPI gwarantuje precyzję, jakiej oczekują profesjonaliści.

Innowacyjne ślizgacze wykonane w 100% z PTFE i przełączniki Golden Micro IP54 nowej generacji, wytrzymujące ponad 80 milionów kliknięć, podnoszą trwałość i płynność ruchów na każdej powierzchni.

SteelSeries umożliwia łatwe zarządzanie ustawieniami, a odłączany kabel USB-C Super Mesh minimalizuje opór, oferując nieograniczoną swobodę ruchów. Oświetlenie PrismSync, z możliwością synchronizacji z innymi produktami SteelSeries, dodaje estetycznego wymiaru do każdej sesji gry.

Aerox 9 Wireless

Podsumowując, Aerox 9 Wireless jest nie tylko myszą. To narzędzie, które przenosi doświadczenie gamingowe na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowane z myślą o wygodzie, wydajności i trwałości, stanowi esencję tego, czego potrzebuje współczesny gracz. Cena 799,00 zł jest spora jednakże otrzymujemy produkt premium, wart swojej ceny.

Parametr Opis
Waga 89 g
Konstrukcja Ultralekka, ergonomiczna z 18 programowalnymi przyciskami i 12-przyciskowym panelem bocznym
Technologia bezprzewodowa Quantum 2.0 Wireless (2,4 GHz lub Bluetooth 5.0)
Żywotność baterii Do 180 godzin ciągłej gry, szybkie ładowanie
Ochrona Technologia AquaBarrier (norma IP54)
Sensor TrueMove Air z rzeczywistym śledzeniem 1 do 1, rozdzielczość 18 000 CPI
Przełączniki Golden Micro IP54 nowej generacji, ponad 80 milionów kliknięć
Ślizgacze 100% z PTFE
Oprogramowanie SteelSeries Engine dla niestandardowych ustawień i makr
Podświetlenie PrismSync Lighting z 16,8 miliona kolorów

Dodaj komentarz

4 − 3 =