NYXI Warrior: Ewolucja Kontrolerów

NYXI Warrior: Ewolucja Kontrolerów w Duchu Gamecube

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy na udoskonalony kontroler do konsoli Switch, inspirowany stylem Gamecube, firma NYXI wprowadziła na rynek serię Joy-padów Wizard, które błyskawicznie zdobyły popularność wśród społeczności graczy. Pomysłodawcą tego projektu był CEO firmy NYXI, który jest nie tylko zapalonym miłośnikiem technologii, ale także nostalgikiem i entuzjastą gier. Sukces serii Wizard podkreśla niezachwianą determinację NYXI w dostarczaniu produktów o wyjątkowej wydajności, dostosowanych do preferencji społeczności graczy.

NYXI Warrior

NYXI nie spoczywa na laurach i z radością prezentuje swoja najnowsze dzieło – kontroler NYXI Warrior, który przedefiniowuje kontrolery NGC dzięki kompatybilności z wieloma platformami i ostatecznej wydajności. Kluczową nowością są nowoczesne mikroprzełączniki optyczne w D-padzie i przyciskach A/B/X/Y kontrolera Warrior, które zapewniają szybkość, precyzję i trwałość. Te przełączniki charakteryzują się natychmiastowym aktywowaniem, z dystansem aktywacji wynoszącym 0,3 mm i czasem reakcji 0,2 ms – prawie trzy razy szybciej niż w tradycyjnych mechanicznych przełącznikach. Dzięki żywotności do 10 milionów kliknięć, mikroprzełączniki optyczne NYXI oferują błyskawiczną precyzję, kluczową w grach konkurencyjnych.

Dodatkowo, kontroler NYXI Warrior wykorzystuje technologię czujników Halla w dżojstikach i spustach, co zapewnia niezawodną kontrolę gry bez ryzyka dryftu. Czujniki te precyzyjnie rejestrują zmiany pola magnetycznego, co zwiększa dokładność, szczególnie w grach wyścigowych, strzelankach FPS i innych wymagających tytułach.

Kontroler Warrior oferuje również regulowane długości spustów, umożliwiając graczom dostosowanie ich do własnych preferencji dla zwiększenia komfortu podczas gry.

NYXI Warrior

Jednym z najciekawszych rozwiązań jest możliwość wymiany tylnych paneli, co pozwala graczom na swobodne dostosowanie programowalnych tylnych przycisków i funkcji turbo zgodnie z osobistymi preferencjami i potrzebami.

Podsumowując, NYXI Warrior to kontroler, który dzięki swojemu nostalgiczno-nowoczesnemu designowi i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym wyróżnia się na tle innych kontrolerów inspirowanych Gamecube, stanowiąc idealny wybór dla entuzjastów szukających najlepszych wrażeń z gry.

ParametrNYXI Warrior
KompatybilnośćSwitch (3.0.0 lub wyżej), Gamecube, Wii, Windows (Windows 10 lub wyżej)
ŁącznośćBluetooth, łączenie bezprzewodowe 2.4G, połączenie przewodowe USB-C
Czujnik efektu HallaTak
Regulowane spusty z czujnikiem HallaTak
Wymienny tylny panelTak – umożliwia wybór programowalnych tylnych przycisków i funkcji turbo
Mikroprzełączniki optyczne A/B/X/Y & D-PadTak – z aktywacją 0,3 mm i czasem reakcji 0,2 ms
Mechaniczne przyciski L/RTak
HD RumbleTak
6-osiowy żyroskopTak
8-kierunkowy D-padDla precyzyjnej i wszechstronnej kontroli kierunkowej
Waga241g
Wymiary158mm x 112mm x 39mm
Akumulator900mAh / Do 10 godzin grania
Dystans odbioruDo 10M
Czas ładowania2 godziny

Dodaj komentarz

piętnaście + osiem =