Głośnik LG StanbyME XT7S

LG StanbyME Speaker XT7S: Wszechstronna Rozrywka Dźwiękowa dla Twojego Stylu Życia

Nowością na rynku od LG jest globalna premiera głośnika LG StanbyME XT7S, najnowszego przenośnego głośnika firmy LG, który współpracuje z ekranem LG StanbyME lub może działać jako samodzielny głośnik, który można zabrać wszędzie. Głośnik StanbyME kosztuje 199,99 USD i jest obecnie dostępny w Stanach Zjednoczonych na LG.com.

LG XT7S

Zaprojektowany, aby wzbogacić zarówno rozrywkę wewnątrz, jak i na zewnątrz, głośnik oferuje przekonującą jakość dźwięku i niezwykłą wszechstronność, która odpowiada zróżnicowanym stylom życia i preferencjom dzisiejszych użytkowników. Idealny dla osób ceniących design, które lubią muzykę w domu lub w podróży. Zaprojektowany, aby oferować kompletną rozrywkę przy współpracy ze stanbyME, głośnik ten cechuje się bezproblemowym, intuicyjnym parowaniem i sterowaniem za pomocą pilota, który jest częścią ekranu StanbyME. Umożliwia to użytkownikom łatwe włączanie i wyłączanie głośnika i ekranu jednym przyciskiem, a także bezproblemowe łączenie ich za pomocą Bluetooth. LG StanbyME ma również dedykowany widget z wygodnym centrum sterowania i przeglądem stanu głośnika.

Aby dalej podnieść przyjemność audio-wizualną dzięki jakości dźwięku, funkcja WOW Orchestra głośnika LG StanbyME łączy go z wbudowanym systemem audio ekranu StanbyME, tworząc zharmonizowany zestaw audio i dostarczając wyjątkowe doznania dźwiękowe. Co więcej, procesor AI Alpha 7 Gen 6 firmy LG optymalizuje dźwięk w zależności od rodzaju treści, podczas gdy podwójne tweeter-y o średnicy 20 mm na głośniku StanbyME dostarczają czysty, wysoko detaliczny dźwięk stereo o wysokich częstotliwościach. Podwójny radiator pasywny tworzy również głębsze, bardziej przekonujące basy.

Nowoczesny LG XT7S StanbyME może być używany jako samodzielny głośnik w dowolnym miejscu, zapewniając użytkownikom niezwykłą elastyczność, która spełnia wszystkie ich potrzeby związane z rozrywką dźwiękową. Dzięki dedykowanej podstawce głośnik przyłącza się do LG StanbyME bez wysiłku, pozwalając użytkownikom umieścić go w idealnym miejscu dla ulepszonego dźwięku.

LG XT7S

Co więcej, dzięki ocenie IPX5 i do 16 godzinom odtwarzania, ten przenośny głośnik zapewnia spójną wydajność audio wszędzie, gdzie się znajdziesz. Dzięki swojej kompaktowej i lekkiej konstrukcji (0,9 kg), głośnik LG StanbyME można z łatwością przenosić z jednego miejsca do drugiego, podczas gdy funkcja „edge lighting” oferuje efekty świetlne, które dodają subtelny, ale wizualnie pociągający element do podniesienia nastroju i atmosfery każdego otoczenia lub okazji.

PARAMETRWARTOŚĆ
Liczba kanałów1ch (2-drożny)
Moc wyjściowa20W
EQSound Boost, Standard, Custom EQ(App)
Formaty audioSBC, AAC
Wersja Bluetooth5.1
ZasilanieUSB typu C
Czas ładowania baterii4 godziny
Czas działania bateriiDo 16 godzin
Funkcje dodatkoweMultipoint, Upgrade Manager (FOTA), Bluetooth App (Android/iOS),

Oświetlenie, Wodoodporność/splash-proof, Indikator baterii

Wymiary głośnika326 x 78 x 87 mm
WagaWaga netto: 0.9 kg, Waga brutto: 1.68 kg
AkcesoriaKarta gwarancyjna, Kabel USB typu C

Dodaj komentarz

16 + trzynaście =