GameSir X2s: Narzędzie Dla Mobilnych Graczy

GameSir X2s Type-C: Doskonałe Narzędzie Dla Mobilnych Graczy

GameSir dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości akcesoriów do gier, z radością przedstawia swój najnowszy produkt – kontroler do gier mobilnych X2s Type-C. Z zastosowaniem czujników efektu Halla w gałkach i spustach, ten innowacyjny kontroler zapewnia precyzję, eliminując problem dryfu gałek oraz wydłużając żywotność przycisków. Dzięki niemu użytkownicy mogą zanurzyć się w grach AAA w dowolnym miejscu i czasie, ciesząc się przygodą przypominającą grę na konsoli, dzięki bezproblemowemu połączeniu.

Wygoda i estetyka są priorytetem podczas każdej sesji dzięki gumowanej powłoce na tylnych częściach uchwytów, zapewniając ekskluzywne, miękkie i wygodne odczucia. Design dwukolorowy nie tylko inspirowany jest przez Nintendo 2 DS, ale także odpowiada na unikalne preferencje estetyczne graczy.

GameSir X2s

Kontroler X2s Type-C oferuje także pełną kompatybilność, zapewniając płynną integrację z serią iPhone 15 oraz telefonami z systemem Android. Dzięki możliwości dostosowania się do różnych rozmiarów telefonów (od 110 mm do 168 mm długości, bez ograniczeń szerokości), stanowi idealnego towarzysza dla wielu urządzeń.

 

Bezprzewodowe zamieszanie i rozłączenia są zupełnie uniknięte dzięki nowoczesnemu, przesuwnemu portowi typu C, gwarantując niezawodne połączenie i niezrównaną płynność. Precyzja i trwałość są znakami rozpoznawczymi funkcji Hall Tech w kontrolerze X2s Type-C. Gałki z czujnikami efektu Halla zapewniają 360-stopniową kontrolę, oferując precyzję i trwałość, których wymagają gracze. Antyślizgowe pierścienie zapewniają kontrolę gałek, minimalizując ich ścieranie i wydłużając czas użytkowania. Wzmocnione są również precyzyjnie dostrojone spusty analogowe z czujnikami efektu Halla, zapewniające niezrównaną płynność. Funkcja Turbo w kontrolerze X2s umożliwia szybsze strzelanie bez opóźnień, dzięki czemu gracze mogą zdobyć przewagę konkurencyjną. Przyciski dają kontrolę w ręce użytkowników, podczas gdy mikroprzełącznik w przyciskach LB i RB zapewnia mechaniczne odczucia e-sportowe. Z trwałością do 3 milionów kliknięć, te przyciski zapewniają swobodne poruszanie palcami, nie dając przeciwnikom szans na ucieczkę. Możliwe jest także łatwe przechwytywanie i udostępnianie zwycięskich momentów dzięki łatwemu w użyciu przyciskowi do przechwytywania, umożliwiając łatwe robienie zrzutów ekranu w trybie PC i Android.

GameSir X2s

Aplikacja GameSir, z ekskluzywnym wsparciem dla systemu Android, pozwala na dostosowanie swoich preferencji. Można regulować martwe strefy gałek i spustów, układy A/B, X/Y można dostosować, a użytkownicy mogą swobodnie przełączać się między trybem analogowym a trybem Hair Trigger lub ustawiać martwą strefę na 0, aby zanurzyć się w ekskluzywnych impulsowych spustach.

GameSir X2s

GameSir X2s Type-C Mobile Controller to wybór, który łączy w sobie precyzję, wytrzymałość i wygodę, zapewniając niezapomniane doświadczenia dla każdego gracza mobilnego. GameSir X2s Type-C Mobile Controller już czeka na swojego właściciela, zapewniając wyjątkowe doznania w grach mobilnych.

Parametr Wartość
Platforma robocza iPhone 15 series i telefony z systemem Android
Kompatybilne modele Długość między 110 a 168 mm
Połączenie Wbudowany przewodowy port typu C do telefonu
Gałki efektu Halla Tak
Spusty efektu Halla Tak
Mechaniczne przyciski Tak
Waga netto 171,6 g
Wymiary produktu 177,9 x 84,36 x 37,53 mm

Dodaj komentarz

osiemnaście − trzy =