Biznesowy Laptop ASUS ExpertBook B9 OLED

ASUS ExpertBook B9 OLED: Lekkość, Wydajność i Rozwój dla Biznesu

Asus ogłosił dzisiaj wyjście ExpertBook B9 OLED – biznesowego laptopa który definiuje nowy standard, wykonany z precyzyjnie obrabianego stopu magnezu-litowego, aby posunąć granice lekkości dla ostatecznej przenośności i trwałości, stając się najlżejszym na świecie 14-calowym laptopem biznesowym z ekranem OLED, ważącym jedynie 990 g.

ASUS ExpertBook B9

Z ekologicznym designem, 16:10 wyświetlaczem OLED, kamerą z AI i redukcją hałasu dla jasnych i skoncentrowanych doświadczeń konferencyjnych, najnowszym procesorem Intel Core 7 z platformą Intel vPro, wieloma funkcjami bezpieczeństwa oraz nowym klawiszem Copilot do eksploracji z zastosowaniem sztucznej inteligencji, ExpertBook B9 OLED to idealny partner dla kierowników i podróżujących biznesmenów. Zapewnia nie tylko profesjonalizm, ale także ustanawia nowy standard dla biznesowych laptopów elitarnej klasy. Wykonany z premium magnezu-litowego stopu, jest ultralekki, ale jednocześnie wytrzymały, pokazuje to 28 testów zgodnych z normą wojskową MIL-STD-810H i wewnętrzne testy trwałości ASUS Superior Durability Test.

Laptop zapewnia także wyjątkową wydajność, efektywność i łączność, umożliwiając nawet 11 godzin pracy na jednym ładowaniu. Wykorzystuje nowoczesne technologie, aby minimalizować przeszkody i zapewnić płynną pracę w każdych warunkach.

ExpertBook B9 OLED to także laptop z myślą o środowisku – z zastosowaniem zrównoważowanych materiałów i technologii produkcyjnych, które redukują zużycie energii i odpadów. Otrzymał status EPEAT Gold i przekracza standardy ENERGY STAR, zapewniając o 43,13% niższe zużycie energii niż wymagania certyfikacyjne.

ASUS ExpertBook B9

Co więcej, laptop jest wypełniony wielowarstwowymi funkcjami bezpieczeństwa, w tym wsparciem dla platformy Intel vPro, czytnikiem linii papilarnych i kamery IR, oraz fizyczną osłoną kamery internetowej dla dodatkowej prywatności. ExpertBook B9 OLED to kompleksowe rozwiązanie dla współczesnych potrzeb biznesowych, łączące elegancję, wydajność i trwałość.

ParametrSpecyfikacja
ProcesorIntel Core 7 150U
Pamięć RAMDo 64 GB LPDDR5x
Ekran14-calowy OLED, proporcje 16:10
Waga990 g
TrwałośćSpełnia normę MIL-STD-810H, testy trwałości ASUS Superior Durability Test
Wydajność bateriiDo 11 godzin użytkowania na jednym ładowaniu
System operacyjnyWindows 11 Pro
BezpieczeństwoIntel vPro, czytnik linii papilarnych, kamera IR, osłona kamery internetowej
CertyfikatyEPEAT Gold, spełnia standardy ENERGY STAR
Funkcje konferencyjne AIRedukcja hałasu, automatyczne kadrowanie, redukcja szumów AI, kamera AI
KonstrukcjaStop magnezu-litowego

Dodaj komentarz

osiemnaście + trzynaście =