CHERRY XTRFY K5V2: Zaawansowana Klawiatura Gamingowa

CHERRY XTRFY K5V2: Zestawienie Funkcji i Parametrów

CHERRY XTRFY, specjalista od wysokiej jakości akcesoriów do gier, ogłasza dostępność nowej klawiatury K5V2 – pierwszej klawiatury do gier z nowymi mechanicznymi przełącznikami MX2A od CHERRY.

CHERRY XTRFY redefiniuje klasę klawiatury 65% dzięki modelowi K5V2 Compact. Renomowana firma łączy znanej jakości CHERRY z nowoczesnym designem i trwałymi mechanicznymi przełącznikami MX2A Red. Zaawansowane programowalne podświetlenie RGB na każdy klawisz tworzy imponujące efekty za pomocą innowacyjnej technologii paska LED, które można dodatkowo wzmocnić trybem USB 3. Jedna z najmniejszych, ale najbardziej zaawansowanych klawiatur do gier w portfolio CHERRY XTRFY, K5V2 zajmuje tylko 65 procent tradycyjnej klawiatury. Pomimo kompaktowych wymiarów, CHERRY XTRFY nie wpływa na jakość. Z wagą 841 gramów, klawiatura pewnie stoi na biurku nawet podczas intensywnych sesji grania. Wszystkie ustawienia, takie jak makra i kontrola multimediów, są wykonywane za pomocą kombinacji klawiszy; nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

XTRFY K5V2

Solidna metalowa konstrukcja CHERRY XTRFY K5V2 oraz podwójne warstwy pianki tłumiącej dźwięk nie tylko przyczyniają się do dużej wagi klawiatury, ale także zapewniają wysoką sztywność i tym samym bogate, wysokiej jakości wrażenia pisania z przyjemnym dźwiękiem. Oczywiście, 100-procentowy anty-ghosting i częstotliwość 1000 Hz są również standardem K5V2. Ale CHERRY XTRFY idzie o krok dalej: dzięki technologii Super Scan, wszystkie klawisze są skanowane co pół milisekundy. Dzięki temu K5V2 jest idealnym narzędziem dla zawodowych graczy. Odłączany kabel USB z powłoką tekstylną dopełnia funkcje.

Centralnym elementem CHERRY XTRFY K5V2 są mechaniczne przełączniki MX2A, rewolucyjne CHERRY MX, które są używane w ponad 60 milionach klawiatur na całym świecie. Dzięki precyzyjnie nanoszonemu smarowi wysokiej jakości i nowej innowacyjnej konstrukcji sprężyny, MX2A zapewnia płynniejszą aktywację i poprawioną akustykę. Wersja Red przełączników ma charakterystykę liniową i dzięki sprawdzonym złotym stykom krzyżowym oferuje ogromną trwałość ponad 100 milionów aktywacji bez utraty jakości.

Kompaktowa klawiatura CHERRY XTRFY K5V2 jest dostępna w prezentowanych edycjach Black i Transparent White. Gracze mogą także dostosować własną klawiaturę K5V2 w sklepie internetowym CHERRY XTRFY za pomocą narzędzia Custom Keyboard Builder. Oprócz różnych układów klawiatury do wyboru są ponad 150 opcji – od preferowanych przełączników i klawiszy po przewody, ramki i płyty z logo.

XTRFY K5V2

CHERRY XTRFY K5V2 to bez wątpienia przełom w świecie akcesoriów do gier. Kombinacja innowacyjnej technologii, niezawodności i możliwości dostosowania sprawia, że ​​ta klawiatura staje się świetnym wyborem dla każdego entuzjasty gier komputerowych.

Parametr Wartość
Model CX-K5V2-RGB-CPT
Dostępne układy Nordic, US, UK, German i French
Podświetlenie Per-key RGB strip LED
Liczba klawiszy 68
Materiał klawiszy Grube ABS
Przełączniki klawiszy CHERRY MX2A Red
Stabilizatory PCB-mounted
N-Key Rollover Pełne
Anty-ghosting 100%
Częstotliwość odpytywania 1000 Hz
Specjalne klawisze/skróty Ustawienia LED, Makra, Kontrola mediów
Połączenie USB plug-and-play
Długość kabla 2 m pleciony, odłączany USB-C do USB-A
Waga 841 g
Rozmiar 360 x 172 x 44 mm
Gwarancja 2 lata

Dodaj komentarz

4 × 2 =