FORGE GK100 COMBO: Akcesoria Gamingowe MSI

Nowa Seria FORGE: Akcesoria Gamingowe od MSI

MSI lider w dziedzinie gamingu i innowacyjnych rozwiązań komputerowych, z ogromną radością przedstawia najnowszy dodatek do swojej obszernej gamy akcesoriów – Serię FORGE. Zasilana przez MSI GEAR, seria FORGE nie tylko pobudza kreatywność, ale także poprawia rozgrywkę, umożliwiając użytkownikom ożywienie swoich wizji zarówno w grze, jak i w pracy. Zaprojektowana tak, by zaspokoić zróżnicowane potrzeby zarówno graczy, jak i profesjonalistów, nowa seria obejmuje linię FORGE G dla graczy poszukujących wciągających doświadczeń oraz linię FORGE, idealną do użytku biurowego i w środowiskach profesjonalnych.

FORGE GK100 COMBO

MSI z dumą prezentuje pierwsze oferty ze swojej Serii FORGE: zestaw FORGE GK100 COMBO. Zawierający klawiaturę FORGE GK100 i mysz FORGE GM100, zestaw zapewnia graczom przystępną, a zarazem wydajną rozwiązanie dla ich potrzeb gamingowych. Skupiając się na praktyczności i niezawodności, ten zestaw oferuje podstawowe funkcje, które poprawią Twoje doświadczenia z grami. Mysz FORGE GM100 jest także dostępna do osobnego zakupu. Główne cechy zestawu:

  1. Trwałe przełączniki klawiatury: Klawiatura FORGE GK100 wyposażona jest w przełączniki o żywotności przekraczającej 10 milionów aktywacji, zapewniając stałą i niezawodną wydajność podczas długich sesji gamingowych.
  2. Hotkeye dla łatwego dostępu: Wygodne skróty klawiszowe na klawiaturze FORGE GK100 pozwalają użytkownikom łatwo zmieniać efekty oświetleniowe, kontrolować odtwarzanie multimediów i dostęp do widgetów, poprawiając ogólne wrażenia z grania.
  3. 19-Key Anti-Ghosting: Klawiatura FORGE GK100 zapewnia precyzyjne i jednoczesne naciskanie klawiszy dzięki funkcji 19-key anti-ghosting, co daje przewagę konkurencyjną w szybkich grach.
  4. Regulowany kąt pochylenia: Dwa regulowane stopy klawiatury na FORGE GK100 pozwalają użytkownikom dostosować kąt pochylenia dla bardziej komfortowej pozycji nadgarstka podczas długich sesji gamingowych.
  5. Trwałe przełączniki myszy: Mysz FORGE GM100 wyposażona jest w przełączniki o żywotności przekraczającej 10 milionów aktywacji, zapewniając długotrwałą wydajność.
  6. Dokładny sensor optyczny: Posiadający dokładny sensor optyczny o rozdzielczości do 6400 DPI, mysz FORGE GM100 oferuje precyzyjną kontrolę i responsywność w każdej sytuacji gamingowej.
  7. Dedykowany przycisk DPI: Dedykowany przycisk DPI na myszy FORGE GM100 pozwala użytkownikom płynnie przełączać się między czterema ustawieniami DPI, dostosowując się do różnych sytuacji gamingowych.
  8. Symetryczny kształt: Mysz FORGE GM100 zaprojektowana jest w symetryczny sposób, odpowiedni zarówno dla chwytu dłoniowego, jak i pazurkowego, zapewniając komfort i kontrolę dla szerokiej gamy użytkowników.
  9. Oświetlenie RGB: Dostosuj swój setup gamingowy dzięki oświetleniu RGB na FORGE GK100 & GM100. Przełączaj między predefiniowanymi efektami, aby dopasować swój osobisty styl.

Produkty z serii FORGE zostały zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom możliwość rozpoczęcia gry z niezawodnym i przystępnym cenowo rozwiązaniem akcesoryjnym z podstawowymi funkcjami i skupieniem na praktyczności, oferując solidne fundamenty dla ich przedsięwzięć gamingowych.

FORGE GK100 COMBO

ParametrSpecyfikacja
Nazwa modeluFORGE GK100 COMBO
InterfejsUSB 2.0
Podświetlenie klawiaturyRGB
Typ przełącznikówMembranowe
Żywotność przełączników klawiatury10 milionów aktywacji
Liczba klawiszy104 / 105 / 108 (w zależności od języka)
Anti-Ghosting19 klawiszy
Wymiary klawiatury454 x 186 x 40 mm
Sensor myszyOptyczny
Podświetlenie myszy6-trybowe RGB
Przełączalne DPI myszy1000 / 1600 / 3200 / 6400
Waga864 g
Żywotność przełączników myszy10 milionów aktywacji
Liczba przycisków myszy7
System operacyjnyWindows 10 (i nowsze)
Wymiary myszy120 x 60 x 40 mm
Długość kabla (klawiatura / mysz)1,5 m / 1,5 m

Dodaj komentarz

10 + 5 =