Helios II Pro XD3V3: Najnowsza Myszka Fantecha

Najnowsza Myszka Fantecha: Helios II Pro XD3V3 – Lekkość, Prędkość, Wydajność!

Fantech HELIOS II PRO to prawdziwa perełka w świecie gamingowych myszek. Z rewolucyjnie lekką konstrukcją ważącą zaledwie 55g, ta mysz została zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną wydajność przy minimalnym zmęczeniu nadgarstka. Idealna do intensywnych gier FPS oraz wielu innych!

HELIOS II PRO wyposażony został w najwyższej klasy sensory oraz przełączniki optyczne TTC Gold, gwarantujące nie tylko niskie opóźnienia, ale także niezawodność przez 100 milionów kliknięć. Sensor Pixart 3395 zapewnia dokładność na poziomie 99.8%, co przy współpracy z wysokowydajnym procesorem Nordic 52833 ARM CORTEX MCU umożliwia niespotykane wcześniej osiągi w każdej grze.

Dzięki prawdziwemu bezprzewodowemu 4K polling rate, mysz oferuje niezrównaną wydajność, bez względu na to, czy wymagane są szybkie ruchy czy precyzyjne kliknięcia. Minimalne opóźnienia zarówno w ruchu, jak i w kliknięciach sprawiają, że gracze zyskują przewagę nad rywalami.

HELIOS II PRO został stworzony z myślą o komforcie graczy. Jego kształt został dopracowany na podstawie opinii społeczności graczy, co sprawia, że jest idealny dla profesjonalistów oraz entuzjastów. Bez względu na to, czy preferujesz chwyt palcowy czy dłoniowy, mysz zapewnia maksymalny komfort i kontrolę.

Helios II Pro XD3V3

Zaawansowane funkcje, ultralekka konstrukcja i precyzyjne sensory sprawiają, że Fantech HELIOS II PRO jest niezastąpionym narzędziem dla każdego wymagającego gracza, zapewniając nie tylko wydajność, ale także komfort przez długie godziny intensywnej rozgrywki.

Fantech HELIOS II PRO to nie tylko kolejna mysz gamingowa. To połączenie innowacyjnej technologii, które zapewniają graczom przewagę na każdym polu bitwy. Dzięki swojej konstrukcji oraz funkcjom, ta mysz staje się nieodłącznym elementem ekwipunku każdego prawdziwego gracza.

ParametrWartość
KonstrukcjaUltra lekka (55g)
SensorPixart 3395
Typ SensoraOptyczny
PrzełącznikiTTC Gold Optical
Żywotność przełączników100 milionów kliknięć
Rozdzielczość400-26,000 DPI
IPS (prędkość na sekundę)650
Przyspieszenie50G
Polling RateDo 4K
Pamięć wbudowanaTak
Materiał pokrywyWykończenie UV Matte
Konstrukcja rdzeniaPlastik ABS
KształtAmbidextrous
Liczba przycisków6
OświetlenieBrak
Kabel1.8M Paracord

Dodaj komentarz

4 × 2 =