Klawiatura Thor 420 RGB

Klawiatura Thor 420 RGB: Niskoprofilowa Klawiatura Mechaniczna

Klawiatura marki Genesis Thor 420 RGB to niezwykle efektowna i funkcjonalna klawiatura mechaniczna, stworzona z myślą o najbardziej wymagających graczach. Jej płaska konstrukcja wykonana z lśniącego aluminium nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także gwarantuje niezrównaną trwałość i wydajność. Poznaj bliżej, dlaczego Thor 420 może stać się Twoim niezbędnym narzędziem podczas rozgrywek.

Wyjątkowe Przełączniki Mechaniczne

Thor 420 RGB jest wyposażona w wysokiej jakości niebieskie przełączniki mechaniczne, które cechują się nie tylko żywotnością do 50 milionów kliknięć, ale także wyraźnym klikiem i niskim punktem aktywacji o wartości 1.2mm. To sprawia, że reakcja na wciśnięcie klawisza jest błyskawiczna, co daje graczowi nieocenioną przewagę nad konkurencją.

Thor 420 RGB

Solidna Konstrukcja

Aluminiowa obudowa o niskim profilu nie tylko dodaje elegancji, ale także zapewnia wygodę podczas długich sesji grania. Trwałość materiałów gwarantuje, że klawiatura będzie służyć Ci przez wiele lat, a jej ekskluzywny design podkreśli każde biurko.

Funkcje dla Zwiększenia Efektywności

Z blokadą klawisza Windows i klawiszami funkcyjnymi rozmieszczonymi na przyciskach F1 – F12, Thor 420 RGB umożliwia graczom kontrolę zarówno nad grami, jak i nad innymi aplikacjami multimedialnymi. To narzędzie, które nie tylko ułatwia rozgrywkę, ale także zwiększa efektywność poza światem gier.

Przewaga Technologiczna

Dzięki technologii N-Key rollover i zaawansowanemu oprogramowaniu, klawiatura gwarantuje pełną kontrolę i reakcję na każde wciśnięcie klawisza, nawet gdy naciskasz wiele przycisków jednocześnie. Dodatkowo, możliwość konfiguracji profili i makr pozwala dostosować Thor 420 do indywidualnych potrzeb każdego gracza.

Thor 420 RGB

Podsumowanie

Thor 420 RGB to nie tylko klawiatura. To narzędzie, które zmienia sposób, w jaki doświadczasz gier komputerowych. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji, solidności i funkcjonalności, staje się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego gracza, który dąży do perfekcji i zwycięstwa.

ParametrWartość
Mechanizm klawiszyMechaniczna
Model przełącznikówContent Slim Blue
Rodzaj klawiaturyPełnowymiarowa
PodświetlenieTak
Kolor podświetleniaRGB
Długość przewodu165 cm
Liczba klawiszy104
Żywotność klawiszy50 mln.
Częstotliwość próbkowania1 000 Hz
Dystans do aktywacji klawisza1.2 mm
Siła nacisku do aktywacji klawisza45 g
Czas reakcji1 ms
Długość418 mm
Szerokość113 mm
Wysokość24 mm
Waga573 g

Dodaj komentarz

3 × 3 =