Słuchawki bezprzewodowe: JLab Studio Pro ANC

JLab Studio Pro ANC: Komfort i Doskonała Akustyka

JLab wiodąca firma w dziedzinie osobistej technologii i marka bezprzewodowych słuchawek w Stanach Zjednoczonych, z radością ogłasza premierę swojej najnowszej innowacji na rynku brytyjskim – bezprzewodowych słuchawek nausznych Studio Pro ANC, obiecując niezakłócone doznania dźwiękowe przy niezrównanym komforcie.

Najnowszy dodatek do oferty dźwiękowej marki JLab oferuje słuchanie muzyki, z czterema różnymi trybami kontroli hałasu i inteligentnym aktywnym systemem redukcji hałasu (ANC), który pozwala użytkownikom całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce, filmach i podcastach, jednocześnie ciesząc się najwyższym komfortem.

JLab Studio Pro ANC

Dzięki inteligentnej technologii hybrydowej ANC, słuchawki są wyposażone w adaptację do zmian środowiskowych, zapewniając nieprzerwane doznania dźwiękowe. Wyposażone w cztery mikrofony, Studio Pro ANC skutecznie neutralizują niepożądane hałasy, pozwalając użytkownikom skupić się i zanurzyć w dźwiękach, gdziekolwiek się znajdują. Bogate w funkcje z podwójnymi opcjami podłączenia, słuchawki mogą być łączone bezprzewodowo z różnymi urządzeniami za pomocą Bluetooth lub podłączone za pomocą dołączonego kabla USB-C do 3,5 mm. Oferując imponujące ponad 45 godzin odtwarzania przez Bluetooth na jednym ładowaniu, użytkownicy mogą swobodnie cieszyć się długimi sesjami słuchania.

Personalizacja odgrywa główną rolę dzięki Studio Pro ANC, oferując trzy niestandardowe tryby dźwięku EQ3: JLab Signature, Balanced i Bass Boost. Użytkownicy mogą dostosować swoje doznania dźwiękowe do swoich preferencji bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji.

Komfort jest najważniejszy, a Studio Pro ANC spełnia oczekiwania dzięki swoim ergonomicznym pałąkom nausznym i miękkim poduszkom Cloud Foam. Zaprojektowane z myślą o długotrwałym noszeniu, te składane słuchawki zapewniają luksusowe uczucie idealne do podróży, treningów lub codziennych dojazdów. W zestawie znajduje się również pokrowiec, aby zachować słuchawki w nienagannej kondycji.

JLab Studio Pro ANC

Pełna kontrola leży w rękach użytkownika, dzięki intuicyjnym przyciskom na pałąku nausznym, które umożliwiają łatwą regulację głośności, nawigację po utworach i ustawienia ANC. Dodatkowo, uniwersalny mikrofon zapewnia krystalicznie czystą jakość rozmów, a kompatybilność z asystentami wirtualnymi, takimi jak Siri i Google Assistant, dodaje dodatkową warstwę wygody dla użytkowników w podróży.

Dodaj komentarz

trzy + siedem =