Melomania M100: Słuchawki Bezprzewodowe Cambridge

Melomania M100: Nowe słuchawki od Cambridge

Cambridge z radością ogłasza premierę najnowszego modelu w nagradzanej serii słuchawek Melomania. Melomania M100 wnosi serię na nowy poziom, wprowadzając obsługę Lossless Audio i aktywną redukcję hałasu. Melomania M100 opiera się na ponad 50 latach doświadczenia w dziedzinie dźwięku i niepohamowanej pasji do muzyki, która zaowocowała nagradzanymi słuchawkami Melomania 1+. Dzięki starannie dostrojonym wysokiej jakości przetwornikom oraz wzmacniaczowi klasy Hi-fi AB, Melomania M100 dostarcza niesamowity dźwięk.

Inżynierowie wprowadzili także światowej klasy baterię zapewniającą 10 godzin ciągłego odtwarzania (aż 16 godzin przy wyłączonym systemie redukcji hałasu), co gwarantuje nieprzerwane, wciągające doświadczenie słuchania, niezależnie od tego, czy jest to długa podróż czy krótki spacer.

Melomania M100

Dźwięk z Cambridge Audio:

Melomania M100 wyposażono w niestandardowy przetwornik o średnicy 10 mm z magnesami neodymowymi, który połączono z wzmacniaczem klasy AB, jak w nagradzanych wzmacniaczach serii CX. Dzięki temu uzyskano dźwięk o głębokim, kontrolowanym basie, realistycznych wokalach i pięknej klarowności tonów wysokich.

W celu zagwarantowania pełnego potencjału tej kombinacji, M100 wyposażono w technologię bezprzewodową Qualcomm Snapdragon Sound z aptX Lossless, umożliwiającą odtwarzanie dźwięku w jakości CD bez straty kompresji.

Redukcja hałasu i komfort noszenia:

System aktywnej redukcji hałasu (ANC) wykorzystuje hybrydową kombinację technologii Feed-Back i Feed-Forward, aby skutecznie blokować zewnętrzne hałasy. Dodatkowo, dzięki technologii Qualcomm Adaptive ANC, doświadczenie redukcji hałasu jest optymalizowane niezależnie od precyzji dopasowania słuchawek do uszu.

Melomania M100

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu noszenia przez długie sesje słuchania, Melomania M100 zostały zaprojektowane z uwzględnieniem danych pochodzących z tysięcy par uszu. Trzy rozmiary końcówek silikonowych i dwa rozmiary końcówek z pianki zapewniają idealne dopasowanie i izolację hałasu.

Personalizacja dźwięku:

Melomania M100 oferują także pełną gamę opcji personalizacji dźwięku. W aplikacji Melomania Connect można dostosować dźwięk manualnie za pomocą siedmiopasmowego korektora, jak również skorzystać z sześciu predefiniowanych ustawień dostosowanych do różnych gatunków muzycznych.

Trwałe i ekologiczne:

W dążeniu do tworzenia bardziej ekologicznego produktu, M100 wykorzystują materiały zrównoważone, takie jak magnesy neodymowe z recyklingu i plastik z 50% materiałów wtórnych. Ponadto, słuchawki są dostarczane w opakowaniu wolnym od plastiku. Zaprojektowane przez inżynierów hi-fi i stworzone dla wszystkich miłośników muzyki.

Melomania M100

Parametr Wartość
MIKROFONY 6 mikrofonów, 3 na słuchawkę
PRZETWARZANIE GŁOSU 3-mikrofonowy system tłumienia echa Qualcomm cVc
RANKING IPX Odporność na zachlapanie IPX4
WERSJA BLUETOOTH Bluetooth 5.3
ARCHITEKTURA PROCESORA TRÓJRDZENIOWEGO Qualcomm QCC3071
OBSŁUGIWANE PROFILE A2DP, AVRCP, HSP, HFP
OBSŁUGIWANE KODEKI aptX Lossless, aptX Adaptive, AAC, SBC
REGULOWALNY EQ Tak – 7-pasmowy EQ
WYMIARY (SŁUCHAWKI) 22 x 19.2 x 23mm
WYMIARY (POJEMNIK ŁADOWANIA) 44.5 x 80.2 x 27mm
WAGA Słuchawki: 6.65g każda, Pojemnik ładowania: 53.3g
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA Przewodnik szybkiego startu, Kabel USB-C do USB-C, 3 x końcówki silikonowe (S, M & L), 2 x końcówki piankowe (S & L), Broszura marki, Karta sterowania funkcjami, Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

19 − sześć =