Sony BRAVIA FW-BZ53L: Nowy 98 Calowy Monitor

Sony wprowadza 98-calowy monitor BRAVIA: Nowy wymiar profesjonalizmu

Sony zdecydowanie rozszerza swoją ofertę w dziedzinie profesjonalnych monitorów, wprowadzając na rynek imponujący 98-calowy monitor Sony BRAVIA FW-BZ53L. Ten flagowy produkt z serii BRAVIA charakteryzuje się powłoką Deep-Black Non-Glare, która redukuje odbicia i zwiększa kontrast, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla miejsc o intensywnym oświetleniu, takich jak galerie handlowe czy sale konferencyjne. Znakomita jasność wynosząca 780 nitów zapewnia doskonałą widoczność w różnorodnych warunkach świetlnych, co dodatkowo podnosi walory użytkowe tego modelu.

Sony BRAVIA FW-BZ53L

Monitor FW-BZ53L, oprócz wyjątkowej jakości obrazu, oferuje również płynny ruch dzięki panelowi 4K 120 Hz oraz technologii XR Motion Clarity i XR Clear Image. Wzmocnienie kolorów XR Triluminos Pro gwarantuje szerszą i bardziej dokładną paletę barw, co jest kluczowe dla profesjonalnych zastosowań, gdzie precyzja w reprodukcji barw jest niezbędna. Nowości w ofercie Sony to także serie BRAVIA 7, 8 i 9, które są dostosowane do potrzeb kina domowego. Te modele z tunerami oferują lepszą intensywność barw, wyraźniejsze szczegóły cieni w ciemnych scenach oraz dźwięk emitowany bezpośrednio z ekranu, co pozwala na jeszcze bardziej immersyjne doznania kinowe w zaciszu domowym.

Sony BRAVIA FW-BZ53L

Zaangażowanie Sony w rozwój jest również widoczne w ich nowych produktach. Monitory, takie jak model FW-98BZ30L, wykorzystują tworzywo SORPLAS, pochodzące z recyklingu, oraz oferują funkcje takie jak ECO Dashboard, który umożliwia lepsze zużycie energii w zależności od konfiguracji urządzenia. To nie tylko wpływa na mniejsze zużycie energii, ale też przyczynia się do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko.

Podsumowując, Sony kontynuuje rozwijanie swojej oferty monitorów profesjonalnych, oferując zarówno produkty o wysokiej jakości obrazu i dźwięku, jak i rozwiązania przyjazne dla środowiska. Dzięki szerokiemu zakresowi modeli, od 43 do 98 cali, marka ta z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników i profesjonalistów, poszukujących najlepszych rozwiązań na rynku.

Sony BRAVIA FW-BZ53L

ParametrSony BRAVIA FW-BZ53L
Przekątna ekranu98 cali
Powłoka ekranuDeep-Black Non-Glare
Jasność780 nitów
Rozdzielczość4K
Technologia wyświetlaniaXR Motion Clarity, XR Clear Image
PodświetlenieFull Array Local Dimming
Obsługa24/7, tryb Pro
Wsparcie techniczne3 lata Prime Support
ZastosowanieGalerie handlowe, sale konferencyjne, placówki edukacyjne
Technologie ekologicznePlastik z recyklingu SORPLAS, ECO Dashboard

Dodaj komentarz

jeden + trzynaście =