Poznaj Acer Chromebook Plus 514

Acer Chromebook Plus 514: Twoje nowe centrum kreatywności i nauki

Acer, producent sprzętu komputerowego, rozszerza swoją linię laptopów Chromebook Plus o nowy model – Acer Chromebook Plus 514 (CB514-4H/T). Jest to urządzenie zaprojektowane z myślą o wydajności, kompakcyjności i trwałości, które pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości AI (sztucznej inteligencji) integrowanej z systemem ChromeOS. Nowy Chromebook Plus 514 wyróżnia się przenośnym designem i 14-calowym wyświetlaczem Full HD, które zapewniają komfort użytkowania i doskonałą jakość obrazu. Dzięki procesorowi Intel Core i3-N305 oraz 8 GB pamięci RAM LPDDR5, laptop oferuje dwukrotnie większą szybkość, pamięć i pojemność magazynową, co umożliwia efektywną wielozadaniowość.

Acer Chromebook Plus 514

Acer Chromebook Plus 514 jest także wyposażony w wyświetlacz IPS o jasności 300 nitów i szerokich kątach widzenia, co gwarantuje żywe i krystalicznie czyste wyświetlanie treści. Obsługuje narzędzia do grafiki i edycji zdjęć oparte na AI, takie jak Magic Eraser w Google Photos oraz Adobe Photoshop i Adobe Express zasilane przez Adobe Firefly. Model ten oferuje także rozwiązania konferencyjne z kamerą 1080p, która korzysta z redukcji szumów czasowych i narzędzi AI poprawiających jakość obrazu. Chromebook Plus 514 zapewnia nie tylko wyjątkową jakość wizualną, ale i doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki głośnikom z technologią DTS Audio.

Dzięki certyfikacji MIL-STD 810H, Chromebook jest gotowy stawić czoła codziennemu zużyciu, a jego lekka i cienka konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie. Dodatkowo, urządzenie wspiera misję ekologiczną Acer przez Earthion, wykorzystując w produkcji materiały z recyklingu i opakowania przyjazne dla środowiska. Acer Chromebook Plus 514, dostępny z opcjonalnym uaktualnieniem Chrome Education dla szkół oraz Chrome Enterprise dla biznesu, to nie tylko narzędzie do nauki i pracy, ale także platforma do zarządzania urządzeniami i zabezpieczeń, co sprawia, że jest to wszechstronne urządzenie, dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników w dynamicznym środowisku cyfrowym.

Acer Chromebook Plus 514

ParametrOpis
ProcesorIntel Core i3-N305
Pamięć RAM8 GB LPDDR5
Przechowywanie danychDo 512 GB SSD
Wyświetlacz14-calowy Full HD IPS, 300 nitów, opcjonalnie dotykowy, antyrefleksyjny
BateriaDo 11 godzin pracy, szybkie ładowanie
System operacyjnyChromeOS z obsługą aplikacji AI
PołączeniaWi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, USB 3.2 Gen 1 Type-C (x2)
Kamera1080p z TNR (Temporal Noise Reduction), autoekspozycja twarzy, Blue Glass lens
GłośnikiDTS Audio, głośniki skierowane do góry
WymiaryWaga: 1.43 kg, grubość: 20.5 mm
CertyfikatyMIL-STD 810H, Energy Star, EPEAT
Ekologiczne funkcjeOceanGlass touchpad, recyklingowe materiały i opakowania
Dodatkowe funkcjeFizyczna osłona kamery, wyłącznik mikrofonu i kamery

Dodaj komentarz

1 × 4 =