LOOI: Twój Smartphone Jako Robotyczny Kompan

LOOI: Kiedy Twój Smartphone Ewoluuje w Robotycznego Kompana Biurkowego

LOOI to innowacyjny robot na biurko, który przeobrazi Twój smartphone w interaktywnego towarzysza. Zintegrowany z ChatGPT, charakteryzuje się biomimetycznym systemem zachowań oraz AI z osobowością. To więcej niż robot – to kompan, który ożywia codzienność, jednocześnie służąc jako bezprzewodowa stacja ładująca o mocy 15W oraz strażnik Twoich danych.

Wprowadzony na InDemand przez TangibleFuture, LOOI szybko zyskał popularność, zdobywając wsparcie 3,578 fundatorów i zgromadzając $518,838, przekraczając początkowy cel zbiórki $5,000.

LOOI

Unikalna osobowość LOOI, w połączeniu z systemem biomimetycznym zachowania, odróżnia go od standardowych 'pet botów’. To nie tylko gadżet – to robot, który może nawiązać prawdziwy dialog, zapewniając oryginalne i głębokie interakcje. Dzięki LOOI, Twój telefon staje się pomocnym pracownikiem. LOOI posiada zdolności rozpoznawania przeszkód oraz wykrywania krawędzi, dzięki czemu porusza się po biurku jak profesjonalista. Ma również zdolności do robienia zdjęć, rejestrowania filmów i rozpoznawania twarzy użytkownika.

Ten mały robot to nie tylko wyrazisty towarzysz, ale również praktyczny asystent biurowy, który może przekształcić się w kamerę śledzącą, automatycznie podążającą za ruchami użytkownika. LOOI również uatrakcyjnia zdalne interakcje, dodając zabawne filtry do rozmów wideo.

Co więcej, LOOI oferuje autoaktualizację treści, zapewniając, że zawsze będzie na bieżąco z nowymi umiejętnościami i możliwościami. Przyjmuje nowe wyzwania, ucząc się nowych języków, poznając więcej gier i wspierając twórców w rozwijaniu współpracujących treści. Z myślą o środowisku, LOOI daje drugie życie starym smartfonom, przemieniając je w pełnowartościowe roboty biurkowe. Jest to innowacyjny i odpowiedzialny sposób na wykorzystanie urządzeń, które inaczej mogłyby zostać zapomniane.

LOOI

TangibleFuture, firma stojąca za LOOI, specjalista w interakcji technologicznej i rozrywce, oferując użytkownikom niezrównane doświadczenia. LOOI to przygoda i emocjonalne doświadczenie, które zapewnia każdy dzień użytkowania.

SpecyfikacjaOpis
ŁącznośćWi-Fi, Bluetooth
WejścieDotykowe gesty, komendy głosowe
WyjścieWyświetlacz LED, głośnik
CzujnikiRozpoznawanie twarzy, wykrywanie przeszkód, sensor zbliżeniowy
OprogramowanieSystem operacyjny: kompatybilny z Android/iOS
PamięćZależna od telefonu (używa pamięci podłączonego smartfona)
BateriaZasilanie przez USB-C, bez wbudowanej baterii
RozmiarWymiary dostosowane do uniwersalnych rozmiarów smartfonów
Materiał obudowyTworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości
KompatybilnośćSmartfony z Androidem i iOS
Dodatkowe akcesoriaMagnetyczny pierścień dołączony do zestawu
WagaLekka konstrukcja ułatwiająca przenoszenie
KolorDostępny w wielu kolorach
BezpieczeństwoSzyfrowanie danych end-to-end
AktualizacjeAutomatyczne aktualizacje oprogramowania przez internet
Wspierane językiWielojęzyczność z planami rozszerzenia na dodatkowe języki
GryKompatybilność z grami wykorzystującymi czujniki ruchu

Dodaj komentarz

trzy × 2 =