Bose SoundLink Max: Potęga Dźwięku

Bose SoundLink Max: Potęga Dźwięku w Niezwykłym Rozmiarze

Bose wprowadza nowy produkt na rynek głośników przenośnych z premierą SoundLink Max Portable Speaker. Ten nowy głośnik przenośny zapewnia długotrwałą moc, wytrzymałość na warunki zewnętrzne i zapiera dech w piersiach dźwięk jak na swoje rozmiary. Teraz możesz tworzyć niesamowitą atmosferę z ulubioną playlistą, gdziekolwiek się znajdziesz. SoundLink Max będzie dostępny od 16 maja za 399 dolarów i można go zamówić w przedsprzedaży na stronie producenta.

Bose SoundLink Max

Potężny Dźwięk, Który Zwala z Nóg SoundLink Max wykorzystuje dziesięciolecia badań nad akustyką w Bose, aby zapewnić niesamowite osiągi dźwiękowe, które rozkręcą imprezę i utrzymają ją w ruchu. System wykorzystuje matrycę Bose Articulated Array z trzema przetwornikami na przodzie głośnika, co daje przestrzenne wrażenia stereo wykraczające poza sam głośnik. Dwa specjalnie zaprojektowane radiatorami pasywnymi są odpowiedzialne za zapewnienie poziomu basu, który również przekracza rozmiar głośnika. Dzięki technologii znalezionej w soundbarach Bose i własnej obróbce cyfrowej sygnału, która minimalizuje zniekształcenia, głośnik reprodukuje pełen, naturalny dźwięk bez względu na to, co słuchasz. Efektem jest system, który pozwala usłyszeć każdy instrument, klarowne wokale i rytm swojej muzyki, bez względu na to, gdzie słuchasz lub gdzie jest umieszczony głośnik. Dla dodatkowej personalizacji dźwięku, możesz również dostosować swoje doświadczenie słuchania za pomocą ustawień regulacji EQ dostępnych w aplikacji Bose, w tym bas, średnie i wysokie tony.

Zbudowany, aby Wytrzymać SoundLink Max ma dopracowany design z proszkowo malowaną obudową ze stali oplecionej silikonem, co daje profesjonalny wygląd. Zbudowany, aby wytrzymać wstrząsy, upadki i uderzenia, nie odkształca się ani nie łuszczy, jest odporny na korozję i promieniowanie UV. Ocena IP67 chroni przed wodą, pyłem, rdzą i wstrząsami, więc nie musisz martwić się, gdzie go zabierasz lub używasz – przy basenie, na łodzi, na plaży czy w parku, SoundLink Max jest gotowy na próby.

Mając długość 26.5 cm, wysokość 12 cm i szerokość 10.5 cm, a ważąc 2 kilo, SoundLink Max ma zintegrowany, wymienny uchwyt z liny, więc łatwo go podnieść i zabrać ze sobą. Opcjonalny pasek nośny z linii jest również dostępny, jeśli chcesz przerzucić głośnik przez ramię dla bezręcznego transportu, a także cztery opcjonalne akcesoria kolorystyczne uchwytu, dzięki czemu możesz dostosować wygląd swojego głośnika. SoundLink Max może wytrzymać od rana do nocy nawet do 20 godzin dzięki żywotnej baterii.

SoundLink Max jest dostępny w kolorze Czarnym lub Niebieskim. Wykorzystuje Bluetooth 5.3 i obsługuje standardy kodeków SBC i AAC dla kompatybilności z niemal wszystkimi urządzeniami Bluetooth. Dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości wykorzystuje Snapdragon Sound z najnowszym kodekiem Qualcomm aptX Adaptive, który automatycznie dostosowuje się do jakości bezstratnej. Technologia Snapdragon Sound pozwala na bardziej płynne i stabilne połączenia z urządzeniami Android.

Bose SoundLink Max

Zestaw głośników Bose SoundLink Max Portable Speaker, niewielkich rozmiarów sprawia że ​​możesz poczuć muzykę w całym ciele i wokół siebie. Teraz twoje ulubione kawałki mogą tworzyć atmosferę wszędzie, gdzie się pojawisz. Dzięki długiej żywotności baterii i wytrzymałej konstrukcji, możesz cieszyć się muzyką przez cały dzień i noc, niezależnie od tego, gdzie zabierzesz swojego SoundLink Max.

ParametrSpecyfikacja
MikrofonyBrak mikrofonu
Opcje dźwiękuGłośniki osłonowe, SimpleSync, głośniki pełnozakresowe
Kabel audio w zestawieBrak
Odporność na wodęIP67
Wymiary i WagaDługość 26.5 cm, Wysokość 12 cm, Szerokość 10.5 cm, 2.1 kg
Materiał produktuAluminium, tkanina, nylon, plastik, silikon, stal
Żywotność bateriiDo 20 godzin
Czas ładowania baterii5 godzin
Interfejs ładowaniaUSB-C In/Out
Wersja Bluetooth5.3
Zasięg Bluetooth30 stóp
Aplikacja BoseAplikacja Bose Music

Dodaj komentarz

osiemnaście − dziesięć =